Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki szoptatós képet rak ki facebookra?

Figyelt kérdés

Egy ismerősnőmnek kisbabája született.

Kiírta facebookra, egy szoptatós képpel mellékelve.

Konkrétan látszik az egész mellbimbóudvara rajta.

Aztán kirakott még egy képet, amin a bimbója nem, de minden mása teljesen látható.

Ez csak szerintem túl sok?

Egy ilyen intim pillanatot eleve sem kéne kipakolni 500 ismerős elé, főleg hogy pár órás volt kb a baba, és már posztolta is.

A párját sem értem, hogy nem zavarja hogy 500 ismerős látja a kedvese mellbimbóját



2018. júl. 30. 19:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Baromi gusztustalan és ugyanolyan ri.bancos számomra, mintha agyondekoltált képet nyomna fel.

És nem nagyon hat meg az érv, hogy a szoptatás természetes így meg úgy! A szex is az meg a sz.rás is, mégsem posztolja ki épeszű ember.

2018. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Természetes, igen, de ez nem azt jelenti, hogy korlátok nélkül a széles közönség elé való. Szerintem rettentő zavarbaejtő, kellemetlen, valószínűleg a kedves ismerőst kikövetném e pillanatban, ha ilyet csinál.

Rossz ízlés, butaság.

2018. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Gusztustalan.
2018. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt furcsálltam, hogy rengetegen lájkolták a képet meg írtam alá, senki sem szólt neki, hogy ez kínos.

Vagy ennyi álszent van vagy pedig mi vagyunk a józan eszű kisebbség

2018. júl. 30. 19:19
 5/26 A kérdező kommentje:

Jav:

*írtak alá

2018. júl. 30. 19:20
 6/26 Metionin ***** válasza:
69%
Szerintem nem oda való. Nem a mellével van bajom, hanem azzal hogy egy intim pillanatot oszt meg a fél világgal, az emberek többsége nem kíváncsi erre. De ugyanígy vagyok a csókolózós képekkel is. Ölelje meg és kész, az ilyen képeket meg tartsa meg otthonra ha már mindenképpen szükségét érzi hogy csókolózós/szoptatós képeket csináljon.
2018. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

A face arra van, hogy minden borzalmas kép alá odaírják, hogy de gyönyörűűű vaaaagy. Hiába 100 kiló és pattanásos. Így próbálnak önbizalmat szerezni azok, akiknek nincs. Az elég ritka, hogy valaki odaírja, hogy ez de csúnya vagy nem idevaló.

Egy kedves volt osztálytársam (AZs) pár éve tett fel olyan képet a fiáról, amin a pelenka fölött konkréten szrs volt a háta. Aláírta, hogy ez nem nutella. Még azt is lájkolták a birkák, de szerintem valaki szólt neki privátban, mert elég hamar levette a képet.

2018. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

Ha kommentben nem is, privátban írhattak neki, hogy ez kissé túlzás.

Én csak továbbgörgetnék, nem foglalkoznék vele különösebben.

2018. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan úgy gondolom ahogy az első írta. Szoptattam én is, de a szoptatás nem a világra tartozik. A szoptatás egy bensőséges kapcsolat az anya és gyermeke között. Ez nem tartozik másra. Az aki szerint ki kell tenni az emberek elé annak feltűnési viszketettségben szenved.
2018. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

semmi ő dolga.

am a meztelenség természetes állapotunk hiába lett mumusnak beállítva. Nem kell úgí járni , de ha van egy két intimebb fotó akkor mi van, Kinek ártanak vele?

2018. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!