Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben a helyzetben már mindenk...

Ebben a helyzetben már mindenképpen a szüleimmel kell beszélnem, vagy még tudok magam is mit kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet, hogy egy kicsit hosszú lesz, de másképp nem tudom elmagyarázni ezt az egészet, szóval bocsi.

Még május elején összejöttem egy sráccal, aki amúgy az osztálytársam is, de nem tartott túl sokáig, mert végül kiderült, hogy még összejönni sem akart velem. A lényeg, hogy egyszer csak mondta, hogy 1 percre kéne neki a mobilom, mert az övé lemerült, én meg odaadtam neki és kiderült, hogy csak azért kellett neki, hogy megszerezzen magának rólam pár képet, amiket egyébként senki nem akarom, hogy lásson. Erre továbbküldözgette a barátainak, meg pár osztálytársunknak és én lettem a központban év végéig. Legalábbis reméltem, hogy addigra már mindenki mással kezd el foglalkozni. Valamelyik nap írt nekem a srác és mondta, hogy ha letiltom akár őt, akár valamelyik barátját, akkor még a többit is, ami van neki, elküldi az embereknek. Egyébként sokszor történt, hogy ez a srác elkezdett fogdosni, és a végére már nálam is túl sok volt, ezért megütöttem, ő pedig mondta, hogy én is tudom, hogy gazdag családja van, a szüleinek mit tudom én hol vannak kapcsolatai és jó lenne, ha egyrészt ezt az egészet nem említeném meg másnak, mert csak én jönnék ki rosszul belőle, és ne nyúljak hozzá többet, mert fél, hogy leprás lesz tőlem meg hasonlók. Aztán pár napja lett barátnője és most már ő sem száll le rólam, elkezdte, hogy ő sokkal szebb nálam, nem mellesleg nem 100 kiló mint én és legalább ő figyel magára és miért hittem el, hogy ez a srác egyáltalán össze akarna jönni velem,amúgy is észrevehettem volna, hogy minden lány ragad rá, úgyhogy ez az egész az én hibám.


Valahogy már úgy érzem, hogy egyedül ez ellen nem nagyon tudnék semmit tenni, éppen ezért gondolkoztam azon, hogy lehet eljött az a pont, hogy a szüleimnek is kell róla beszélnem.

(17 vagyok ha számít)


2018. júl. 31. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
feljelented.
2018. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Már régen kellett volna szólnod. Remélem meztelen képek nincsenek a srác birtokában és egy tanulópénz volt, hogy talán nem kell idióta képeket csinálni a mobillal, ami ha (elhagyod, ellopják) tudnak vele zsarolni.


Lehet a suli váltás lenne egy jó ötlet, mert a nyugalom többet ér, mint az, hogy már csak 1 v 2 év van hátra a suliból.

2018. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

De minek csináltál olyan képeket magadról?

És a srác honnan tudta, hogy van rólad olyan fotó?

Mert a kamera mappát nem 1 perc végig böngészni.

Szólj a szüleidnek.

2018. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségi jogokat sért ha az engedélyed nélkül akár csak egy snassz képet is kitesz/küld bárhova. Itt aki rosszul járhat az ő. Jelentsd fel a ge(ibe.
2018. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a szüleiddel.

Jelentsd fel.

Ő fog nagyon nagyon rosszul jarni.

2018. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Rohadjon meg kis buzerans... mondjad neki hogy a kutya nem kivancsi ra es miert foglalkozik veled sztar vagy vagy mi meg biztos komplexusa van hogy kicsi a péloja es igy vetiti a kornyezetre....kis lubnyaja meg no comment majd megcsinalja vele is.... kinek hiszi ez magat en tuti szolnek szulonek tanarnak is mert ez durva!

Kis hugyos azt mar most fenyegetozik, jot tanul.....ilyen kis fiut kell megujjazni helyre terjen az agya hol a helye..

2018. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Mégis ki az az ostoba ki olyan képeket csinál magáról amit nem akarja, hogy más is lássa, de elmondja másoknak, hogy van ilyen kép, és tárolja is a telefonján. Azt a telefont akár el is hagyhattad volna.

Azt se értem, hogy milyen képek lehetnek, mert a pucér, dugós, szopis képek ma már nem olyan mindennaposak, hogy lassan már senkit nem érdekel. Max 3 napig csámcsognak rajta, és kész.

2018. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Fel kell jelenteni, kapcsolatok ide vagy oda, a törvény elől nem lehet kibújni. Mellesleg válts iskolát hogy ne legyél közöttük emiatt, és minden jogod van akárkit is letiltani. Ne hagyd ezt ennyiben.
2018. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%

Szólj a szülőknek, és feljelentést kell tenni. 18 alatti vagy, gondolom a képek pucérak: ezt birtokolni és terjeszteni is bűncselekmény, pedofil tartalom. Lehet akármilyen gazdag családja, legfeljebb telik jó ügyvédre. A fenyegetéseket is mentsd le, nyomtasd ki. Zsarolás. Szintén büncselekmény.

Látod, ezért kell szülőknek szólni, mert egy felnőtt tudja, hogy mi ez és merre induljon. Ez már rég nem csak diákcsíny, ami ellen nem tehetsz semmit.

Szívassátok meg a társaságot rendesen.

Mindenesetre még szeptember előtt váltsatok iskolát, a te nyugalmad érdekében.

2018. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

1. Ha olyan képet csinálunk magunkról, ne legyen rajta a fejünk.

2. Vedd fel a kapcsolatot a srác szüleivel és köpd be.

3. Szivasd vissza őket, de nagyon.

4. Jelentsd fel nyugodtan.

5. Ha jófejek a szüleid és jó viszony van köztetek, kérhetsz tőlük is segítséget.

Nem tudom mennyire használható ötletek, hirtelen ezek jutottak eszembe.

2018. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!