Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, ha egy anya és a...

Szerintetek, ha egy anya és a gyermeke jó viszonyban vannak, akkor az anya tudja, hogy a gyereke szerelmes, akkor is, ha az nem mondja, esetleg le is tagadja?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó.

Barátok vagyunk a sráccal és én többet érzek, és ezt a srác is tudja. A fiúval minden héten többször beszélgetünk, és ezt anya tudja is, és állandóan találkákat akar nekünk szervezni.

Én mondtam, hogy nem szeretné a srác (egyszer elhívtam, és elég egyértelművé tette 😅), de hetente legalább egyszer felhozza.

Suliban viszont nagyon sokat leszünk együtt: ugye egy az, hogy osztálytársak vagyunk, ugyanúgy busszal járunk haza, csak más településekre, ezen felül havi egy közös túrán veszünk részt, és együtt, kettesben fogunk színházba járni.

Ez már önmagában gyanút keltő, de ezt még fokozza, hogy van egy szabályunk:ha kettesben vagyunk, akkor ölelkezhetünk, amit én ki is fogok használni, de messzebbről megláthat minket valami ismerős, aki elpletykálja anyáéknak.


Ezt az egészet azért szeretném titokban tartani, mert hónapokig/soha nem lesz belőle semmi, és, ha elmondanám, hogy tetszik, meg ölelkezni szoktunk, akkor már nagyon azt gondolná, hogy összejövünk, és kíváncsi lenne a részletekre 😅

16/l



2018. aug. 3. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

"Ez már önmagában gyanút keltő, de ezt még fokozza, hogy van egy szabályunk:ha kettesben vagyunk, akkor ölelkezhetünk, amit én ki is fogok használni, de messzebbről megláthat minket valami ismerős, aki elpletykálja anyáéknak."

Ajj, te lány :D Hogy nem bűzlik neked ez a sztori?


A kérdésedre válaszolva, valamilyen szinten tudhatja anyukád ha szerelmes vagy, de mondjuk ez a leírásodból ki is derül. Egy emberen sokszor látszik, ha kedvel valakit, mert sokat beszél róla, máshogy mint a többiekről, nem úgy keresi a társaságát mint egy barátnak. Anyukád biztos látja rajtad, hogy ez a srác tetszik neked és gondolom tudja hogy jóban is vagytok, ezért szeretné, hogy legyen köztetek valami, mert tudja hogy te ettől lennél boldog.

2018. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De igen, a leírásom alapján tiszta sor, de igyekszem nem emlegetni a srácot, és egyszer nem mondtam, hogy helyes, aranyos, vagy bármi ilyesmi.😅

Csak azt, hogy bírom, meg hasonló az érdeklődésünk. Az a gáz, hogy amikor írok vele, mindig mosolygok, amit észrevett, és ezért mindig telefonostul felvonultam a szobámba, aztán, most, ha a kanapén pötyögök, majd megyek a szobámba, már tudja ki ír 😂😂

2018. aug. 3. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztalat hogy tudja. Azt mondja látszik rajtam. 😃 18/L
2018. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

#1 vagyok. Nekem fura, hogy nem akar tőled semmit a srác de titokban meg ölelkezhettek. Nehogy rossz vége legyen. Nem rosszból mondom, csak nekem volt egy kapcsolatom, ahol a barátom kettesben tiszta édes és bújós volt, mások előtt meg szinte haverjaként kezelt és ha csak puszit adtam, akkor elhúzódott. Vigyázz magadra! :D


20/L

2018. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1

Ez bonyolult...

Régebben más tetszett, sokat segített, és hálám jeléül meg akartam ölelni, de ellökött, megbeszéltük, azt mondta nem áll készen. Nagyon szomorú lettem, és egy ideig tetszett mindkét srác, majd csak ő.

Kb 1-1,5 hónappal ezután megkérdeztem, hogy készen áll-e, egy ideig gondolkozott, majd azt mondta, oké, és megöleltük egymást.

Ezek után keveset beszéltünk, ami feltűnő volt, ráírtam, hogy van-e valami baja velem, majd írta, hogy nem tudja mit érzek, és ez neki ijesztő,és a beszélgetés során rákérdeztem az ölelésre, azt mondta kettesben belefér.

Szerintem nem akar semmit, csak tudja, hogy nekem fontos kimutatni az érzéseimet, ezért ezt elfogadja.

2018. aug. 3. 11:19
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Nem értem, hogy édesanyád miért nem tudhatná. Ha randit akar neked szervezni, akkor biztosan csak jót akar. És ebből egyenesen következik az a gondolat, hogy ha nem agyifogyott édesanyád biztosan megértené ha leülnél vele és egyenesen elmondanád neki azt, hogy mi a helyzet. Nem kell elmondani a titkos dolgokat csak annyit, hogy ne kelljen titkolóznod. Mond meg neki, hogy ne firtassa kéred szépen mert neked kényelmetlen. Azt is megmondhatod, hogy amennyiben firtatja valószínüleg titkolni akarod majd. Hidd el az anyák nagyon örülnek neki, ha részeük lehetnek gyermekeik életének. És ezen túl pedig a magad dolgát is megkönnyited. Ha ne adj isten rossz fordulnak a fiúval a dolgok akkor fordulhatsz majd hozzá mert nem zártad ki teljesen. Remélem helyre jön életednek ez a része és sok sikert kívánok a fiúval is, nagyon izgalmas lehet egy ilyen kapcsolat. A

2018. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ölelkezéstől még nem kell semmire gondolni. :) nálunk megszokott hogy a nagyon jó fiú-lány barátok ölelkeznek. Én is szoktam, számomra ez olyan egyértelmű, ez a szeretetnyelvem. Se a fiú, se a többiek se én nem gondolunk bele többet. Egyszerűen csak jó a nap elején, végén, meg ilyen random szitukban érezni a társaságot :)


Nálam is kb ez volt a sztori. Egyikünk se volt szerelmes a másikba, csak nagyon jó barátok voltunk és sokat lógtunk együtt. Anyámnak szent meggyőződése volt hogy itt van valami :D aztán végül tényleg lett és 1,5 éve vagyunk együtt. Az anyák ilyenek :D


17l

2018. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nálunk is megesik, de nem olyan gyakori 😅

Nekem anya ezt már akkor is mondogatta párszor, mikor még nyíltan szerelmes voltam a másik srácba, úgyhogy addig-addig mondta, hogy alakul a molekula, amíg úgy nem lett (legalábbis részemről 😅😅)

2018. aug. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!