Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miből marad ki az a férfi,...

Miből marad ki az a férfi, akinek 4 éves korában meghalt az apja,24 éves korában pedig az anyja?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Semmiböl
2018. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

A fél életéből...


De attól még ugyanolyan értékes ember lesz, mint bárki más.

2018. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
sok mindenből, lehet, h sok minden jóból, lehet, h sok minden rosszból, viszont ez nem ok arra, h kifogásokat keressen. tessék jó embernek lenni.
2018. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Az Édesapád részéról szerintem sokmindenből (igaz nekem semmit nem csinált,anyu nevelt..) Például: első évnyitódra elkísér,elvisz/hazahoz edzésről,megtanít nyakkendőt kötni,megszeretteti veled a focit/pc játékokat/könyveket (amiket ő szeret csinálni),nyolcadikos ballagás,érettségi....Sok mindenből...

24 éves korod után (szerintem) gyakorlatilag """"csak"""" (nem lekicsinyíteni szeretném!!!) a diplomáról (diploma osztó),házasságról,gyerek keresztelőjáről hiányzik majd...

17 éves voltam amikor meghalt anyu. Nekem eddig, "csak" az tűnt fel,hogy az érettségit nélküle kell végigcsinálnom...

2018. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Ez nagyon relatív. Van akit végigpüfölt egész gyerekkorában az apja,és utálta az alkesz anyja. Hozzájuk képest neked jó dolgod van.
2018. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es válaszoló, eddig ő az egyedüli aki tudott értelmes választ adni a kérdésre.

A mindenből és a semmin kívül arra lennék kíváncsi, hogy kinek mit jelentett az apja 4 éves kor után és az anyja 24 éves kor után.

Mit tanultak tőlük, milyen útravalót adtak, milyen mérföldköveknél volt fontos a jelenlétük, létezésük.


3-as, nem tudom hogy jön ide, hogy nem kell kifogásokat keresni, vagy hogy ki keres kifogásokat, na mindegy.

2018. aug. 4. 14:44
 7/17 A kérdező kommentje:

5-ös, örülök, hogy egy egysoros kérdés alapján egy nyitott könyv vagyok a számodra és te már ennyiből megállapítottad, hogy akár ezek nem történtek meg velem.

Mondjuk, hogy abban a 4 évben nem püfölt végig az apám.

2018. aug. 4. 14:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok.


nem tudhatod, h hogy alakult volna az élet. lehet, h inkább azt kívántad volna, h inkább ne lenne fater. természetesen ilyen esetekben az ember azt próbálja elképzelni, h mennyire idilli lett volna a kapcsolat, de ez csak feltételezés, a valóság az egy másik ügy.

erre írtam, h ne legyen soha kifogás ez a sajnálatos dolog, egyszerűen légy jó ember.

2018. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Kimaradt az életedben a legfőbb példakép, sajnos néha intő példa.

Anyukád hiánya még borzadtóbb lehet, mert vele élted le az életed, talán azt mondhatom nem tudod majd felhívni, hogy anya te megmondtad, meg, hogy mostmár tudom miről beszéltél gyerekkoromban.

2018. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

jó oké, zárjuk rövidre ezt az irányvonalat, igyekszem jó ember lenni stb.

vagy inkább úgy mondanám, hogy mindenkivel olyan vagyok, amilyen ő velem. és mindenkihez olyan vagyok, amilyen cserébe is jól esne.


valakinek még esetleg valami használható ötlet ami passzol is az eredeti kérdéshez?


vagy akkor még tovább egyszerűsítve kinek mit jelent az hogy anya és apa?

2018. aug. 4. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!