Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek rosszul esne ha édesany...

Nektek rosszul esne ha édesanyátok elmenne a tengerpartra kirándulni és csak tesotoknak szólt volna?

Figyelt kérdés
Tesóm iskolás én egyetemen vagyok, tehát mind a kettőnknek vakációja van. Szüleim elváltak, tesóm van anyánál én apánál. Ha én és apa mentünk valahova mindig hívtuk tesóm.
2018. aug. 7. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Persze, nekem is rosszul esne.
2018. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Én is utaztam már mindegyik gyerekemmel külön, kettecskén. Megbeszéltük előre, nem volt semmi sértődés belőle, nyilván figyelek az egyensúlyra, és vannak közös nyaralások is minden évben. Te egyetemistaként már mehetsz a barátaiddal, pároddal stb, gondolom, ezekre nem viszed a kistesót, neki viszont még csak szülővel lehet utazni.
2018. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anya egyszer sem hívott sehova.
2018. aug. 7. 10:20
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Akkor minek erölteted?Vannak dolgok amiket nem lehet dsajnos kierőszakolni..
2018. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom :(

Akkor ez nyilván nem most kezdődött.

Talán anyukád megharagudott, mert Te apukáddal maradtál?

2018. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem szabad. Úgyse érezné magát jól senki ha meghívatnád magad. Szomorú hogy ilyen a kapcsolatotok.
2018. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem, mert felfognám, hogy anyám évek óta szarik a fejemre.


Idestova nem is keresném, minek? :)

2018. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ez így tényleg sértő.
2018. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell eröltetni,egy semmilyen viszonyért meg nem kár,alázkodni szülőnek minek, az vagy jön neki belül v fejre állhatsz akkor is max eltür levegőnek néz viszolyog tőled.. Ezt sajnos tapasztalatbol irom..
2018. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem feltetlen ugyanaz a ketto, mivel te egyetemistakent mar felnott vagy, o meg iskolaskent meg gyerek. A gyereket nyilvan viszi magaval az ember nyaralni, de a felnott csaladtagok mar oldjak meg maguknak.
2018. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!