Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek ezt a 14 éves...

Megengednétek ezt a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
2 hélixet szeretne a fülébe. Ez szerintem nagyon csúnya,és ráadásul visszacsinálhatatlan. Valami ilyesmit mutatott nekem: [link] (a fölső az)

2018. aug. 7. 23:31
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
77%
persze.
2018. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Simán, ezt még én is kiszúrnám neki
2018. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
az a te döntésed, hogy mikor engeded meg neki, de ha igazán tetszik neki/szeretné, akkor kivárja a 18at és megcsináltatja. nekem is magyon tetszett kb. 15 évesen, 18-19 évesen megcsináltattam,bár 15 évesen meg sem kérdeztem anyát, kislánynak éreztem még magam hozzá.
2018. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Ezt én is,csak azt a fültágítós marhaságot nem.Ha megunja egyszer,beforr,a helye sem látszik majd,csak nagyon kicsit.
2018. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Ha megunja, ekkora lyuk simán beforr, és nem is látszik.
2018. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%

én meg, minden gond nélkül, csak kicsit játszanám magam, hogy háth.. nem tudom, talán ha jó leszel, rendet tartasz magadnál stb, majd még át gondolom

legalább besegít kicsit otthon


meg ugye attól is függ mit mondana az asszony

2018. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Én a logostol biztos hogy hülyét kapnék,egy sima logos fülbevalo is idegesit hosszutávon. A felnőtt lányom meg india oriás vasakat logat a fülébe,de van amit tudni kell viselni is,neki jol is áll,én meg hát bazári lennék vele. De 14 évesen ezek a picik elmmenek. Másokon jol is mutatnak, akiknek az egyenésigéhez illenek.
2018. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Amugy simán beforr nekem a normális lukasztott ha nincs benne két 3 hétig semmi elkezd benőni és ki kell kicsit szurnom steril tüvel,h a gyöngy fülim átmenjen..
2018. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Persze. A helye is alig látszik meg ha kivenné pár év múlva. Szerintem a testékszerek közül a fülben levők a legkevésbé feltűnőek. Meg ha esetleg pár hét után megbánná, akkor max. kiveszi, simán beforr.
2018. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20%

Te ANYAKÉNT és felnőttként ezt nem tudod eldönteni? :)))) Szép...

Ha a szomszéd azt mondja mehet, akkor mehet, ha meg nem, akkor nem? :D

Vicc!


A szülőség szégyenei itt egyesek..

2018. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!