Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar lelkiismeretfurdalá...

Miért akar lelkiismeretfurdalást okozni egy szülő a gyerekének? Mit takarhat ez a fajta viselkedés és, hogyan lehetne ezen a helyzeten változtatni?

Figyelt kérdés
Egész életemben hallgathattam az efajta dolgokat a rokonoktól is és a szüleimtől is (50 évesek mindketten). Felnőtt korú vagyok, lassan ki is fogok repülni a fészekből. Sok programom van, amik akár lemondhatóak, akár nem, mindig próbálnak rábeszélni az ő programjaikra. Van folytatólagosan tanulmányom szeptembertől, diákmunkám, hobbim, társasági életem és párkapcsolatom. Ha valamit nem mondok le, akkor hallgathatom a szenteskedéseiket, hogy bezzeg az ő idejükben és, hogy soha nem érek rá nekik sem és az itteni rokonoknak sem. Ezekkel mit akarnak elérni? Előre is köszönöm a normális válaszokat! 22/F

2018. aug. 8. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Azt hogy még valaki szidja a szüleit a gyakorin, ahelyett hogy velük beszélne. És ne használj olyan szavakat aminek nem vagy tisztában a jelentésével...
2018. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy tényleg nem vagy velük eleget..
2018. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, 1-és, milyen szavakat használt a kérdező, amiknek nem ismeri a jelentését? Én nem látok egyet sem... Visszatérve a kérdéshez, azt hiszem az az oka, hogy nehezen viselik a gyerekük leválását, önállósodását. Hogy ez így marad, vagy változik, nem lehet tudni.
2018. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
#3: Igazából, en is csak egy szóra tudok tippelni, a "szenteskedés"- re: [link]
2018. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Erre gondoltam utolsó. Mert amit leírt, az nem szenteskedés.
2018. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Felnőtt gyerekeim vannak,egyik se életképtelen.. Van saját életem,nem az ővéket akarom élni v elrontani irigységből,ahol a gyerek az életcél mert mást nem tettek le az asztalra ott van ez a gond h bele kell fulladni a szülőbe 20 felett is,mindenről lemondani,társaság,párkapcsolat és csicskának rabszolgának lenni bokszolozsáknak, v a szülőt kötelező a házasok háloszobájába is beengedni h meg szabják a pozokat az orgazmust és h hány gyerek jöhet össze.. A válások ebből adódnak a beltenyészetből.. Manapság nem engedik leválni magukrol a mellükről a gyerekeket az anyák leginkább mert kiderülne h a gyerek nélkül egy nagy semmik.. És 40 plusszosan is egymás seggébe kell bujni.. Mentális betegségek melegágya ez..

16 17 évesen már hagyni kell elkezdeni leválni, és nem 22 évesen még hazarángatni az egészséges embert a párjátol,nem is lenne ennyi mamahoteles mamlasz akit utána a szulo akar kilökni mert már megunta, v épp siránkozik h miért ilyen a "felnőtt gyereke".. Az ilyenek gyerekei vagy 200 kmre menekülnek v mentális mama hotelesek maradnak nulla saját élettel.

2018. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!