Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy apám ezt csinálja?

Normális, hogy apám ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Állandóan ellenőrizget, és már nem elég az, hogy megkérdezi hova megyek, mi dolgom, stb., hanem belenéz a naptáramba és kiírogatja a programjaimat, amik be vannak írva. Ki írta mikor vagyok szabin, mikor megyek fodrászhoz, vagy hivatalba. Olyan dolgokat tud, amit én nem is említettem neki, mert kinézi a naptáramból. Már ott tartok, hogy nem is oda írom a dolgokat, hanem egy noteszbe és azt a táskámba tartom, oda talán nem néz be. Szóltam neki, de nem érdekelte, azt mondta szereti tudni merre járok. Engem viszont baromira idegesít, hogy minden lépésemet követi és egy csepp teret nem hagy. Mit tudnék tenni?

L/20


2018. aug. 8. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez tényleg túlzás h egy 20 éves lányt ennyire ellenőriz az apja. Nem lehet h csak nagyon félt? Történt vmi mostanában, vmi baleset vagy bármi negatív dolog a környezetedben? Lehet h csak azt szeretné tudni h mindig biztonságba legyél. Egyébként anyukád nem ilyen típus? Általában ők szokták jobban félteni a "kislányukat"

2018. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Mit tudsz tenni? Első körben beszélni vele határozottan, hogy felnőtt vagy és ez így nem oké, kényelmetlen neked. Legyen szíves abbahagyni.


Csukd be a szobát. Ha nincs zár, tegyél fel egyet. Ne járj haza annyit.


Másrészt otthon laksz. Fizeted a költségeidet? Amennyiben nem, sajnos a neved kuss a házban. (Általában ez van.) Valószínűleg a költözés oldaná meg a problémát.

2018. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, magamat látom el, és beszállok a költségekbe. Ápolónő vagyok, egy éve dolgozom, a költözésre még gyűjtenem kell, de nekem is az a célom.
2018. aug. 8. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ird a telefonodba inkabb, ott nem tudja megnezni, ha van rajta kod. Az ilyen ember szerintem nem valtozik.
2018. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlenül kényelmetlen volt átszokni, de pont emiatt már csak telefonba irogatok.
2018. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Költözz el otthonról! Nekem Anyám nem csinálta ezt 20 éves koromban, pedig Ő is elég túlféltő szülő.
2018. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha fedezed a költségeidet, ahogy mondod, akkor igenis beszélni kell vele, mert nem eltartatod magad. Leültetni, és határozottan elmondani neki a tényeket, hogy ezek a dolgok téged NAGYON zavarnak.


Egyedüli gyerek vagy egyébként?

2018. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Irjál kamu dolgokat h lebukjon.. Ha hagyod 30 évesen is ellenőrizget,bár az ilyen férfi agyilag szerintem beteg és nőként tekint a lányára,szoval költözz....
2018. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nincs értelme "lebuktatni", hiszen mar beszélt vele erről, csak az "öreget", nem hatotta meg a problémája...
2018. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez már túl van a normálison. Ahogy már írták, használd inkább a mobilodat erre, mert a leírtak alapján, simán lehet, hogy kiszedi a táskádból a noteszt is.
2018. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!