Nem kedvelik a barátom?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, már egy ideje együtt vagyunk a barátommal de a családom észrevehetően nem kedveli őt. Állandóan azzal piszkálnak, hogy nehogy teherbe essek (ezért ne feküdjünk le) mert csak most kezdem építeni a karrierem és azt teljesen ellehetetlenìtené egy baba illetve ezzel a barátom hozzám tudná magát láncolni (bár nem értem a felvetést, mikor ma már jól bevált védekezési módszerek vannak)... A lényeg, hogy a karrierre koncentráljak ne párkapcsolatra. Nagyon féltenek, még mindig kislányuknak tartanak, nekem teljesen idegen ez a felfogásuk, mit tehetnék? A családomat is szeretem, sokat tettek értem.

2018. aug. 9. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Az ország állapotát elnézve valóban fontosabb, és hosszabb távon kifizetődőbb egy kis karrier, na nem ügyvédi tanulmányok de egy közepes szint nem árt, arra már lehet gyereket vállalni.

Gondolom otthon laktok, mindenki a szüleinél, tehát ez is aggodalmakat vet fel, hogy nem is éltetek igazán.

2018. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Karrier, karrrrier, karrierr.... Kár, kár, kár!

A tököm ki van ezzel!

Itt más nem létezik?? Nem ettől lesztek "valakik". A halálos ágyadon nem fog számítani, hogy milyen pozícióban voltál, csak az, hogy mit tettél, vagy nem tettél, és mennyit éltél, milyen ember voltál!!

2018. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
# 2 Igazad van! Babázzon le a semmire, az valóban jobb lenne! :D
2018. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
#2 igen, csak egyelőre olyan világban élünk, ahol pénzért lehet kaját, ruhát, fűtést és normális orvosi ellátást is kapni, ezek nélkül meg igen gyorsan eljön az a halálos ágy.
2018. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Valószínűleg te gazdagabb családból való vagy, mint a párod, ezért feltételezik azt, hogy a párod magához akar láncolni.
2018. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Doktoráltam és olyan szakmám van, ahol 30-35 éves kor előtt ritkán vállalnak gyereket, persze vannak kivételek. Az egyetem után még több év kell, hogy elérjen az ember egy szintre, továbbképzés, szakvizsga stb. Viszont nem gondolnám, hogy ez miatt ne lehetne párkapcsolatom és magánéletem de ők inkább azt szeretnék, ahogy észrevettem, hogy ráérek még, bár szerintem ez nem így van, telnek az évek egyre nehezebb párt találni.
2018. aug. 10. 06:50
 7/9 anonim ***** válasza:

25 vagy, mi a kérdés?


Gondolom már külön éltek, akkor minek kell hagyni hogy beleugassanak a nemi életedbe, pl?


Ha meg anyucinál laktok, akkor költözés és probléma megoldva. ;)

2018. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as és 4-es!


Na akkor tegyünk különbséget: nem azt mondtam, hogy ne legyen munkája, hanem azt, hogy ez a karrier, már elég profánul hangzik jó pár éve, mindenkinek ez a mániája!


A karrier, és aközött, hogy van munkája, nos, az két külön fogalom.

2018. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Akik mindenáron a szülésbe akarják belehajszolni a nőket, azoknál nem létezik a "munka" fogalma, szerintük mindenkinek "karrierje" van. A tescós pénztáros is megkapja, hogy karrierista, ha van képe nem akkor szülni, amikor a szomszéd Mari néni eldönti, hogy kéne neki.
2018. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!