Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell minden srácról...

Miért kell minden srácról megkérdezni, hogy tetszik-e nekem? 16l

Figyelt kérdés

Ha említek otthon anyának eg fiút is rögtön megkérdezi, hogy szerelmes vagyok-e. Mindegy, hogy egy osztálytársam poénját említem, vagy azt, hogy a másikkal tök jó haverok vagyunk, vagy azt, hogy egy órán a tanár kiosztotta a páros feladatokat és a egy fiú osztálytársal jól oldottuk meg. Egyszer még arra is megkérdezte, hogy tetszik-e az a srác, akiről pont azt magyaráztam, hogy idegesít, hogy mindenkinek beszól, csak mert egy évvel idősebb. Azt már inkább nem is említem, hogy a baráti társaságában mindenki ölelget mindenkit, nemtől függetlenül.


De egyszerűen ha említek anyának egy fiút is, mindegy, hogy hogyan rögtön megkérdezi.


Ezt most miért kell?


2018. aug. 10. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van, csak én fiú vagyok :D 16/f
2018. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha megkérdezi mondd neki, hogy nem, mert nem elég nagy a cerkája. :)
2018. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Tetszik a Béla? Anyád üzeni, hogy mizu
2018. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zeul válasza:
84%
A szülők alapvetően aggódnak a gyermekükért, mind testi mind lelki szinten, ők csak azt szeretnék hogy boldog legyél, de az anyák mivel sokkal inkább érzelmesek jobban rá tudnak telepedni a gyermekükre, ülj le anyukáddal beszélni erről, mond el számára hogy ez téged zavar, nem kizárni akarod őt az életedből csak ezek a kérdései zavarnak téged, meg fogja érteni.
2018. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Az anyáknak ez a dolguk, így vannak beprogramozva. Készülj fel rá, hogy még kb. 30 évig ez fog menni, hanem mész gyorsan férjhez - vagy nem tanulod meg valami vicces szöveggel elhárítani az ilyen kíváncsiskodását. ;-)
2018. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Az anyád szexualizált, azért. esetleg attól tart, hogy leszbi vagy, és homofób.
2018. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Baráti társaságban mindenki megölel mindenkit nemtől függően? A fiúk is egymást!? Ezt mond el anyádnak és megérti hogy miért nem tetszenek ezek a srácok.
2018. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Baráti társaságban mindenki megölel mindenkit nemtől függően?"


Nem nemtől függően, hanem nemtől függetlenül.

2018. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8:Bejelenthetem, s ez örömömre szolgál:

Megmenekültünk, nézzétek hát

ott repül tévedhetetlen kapitány!

2018. aug. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!