Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Miért kell minden srácról megkérdezni, hogy tetszik-e nekem? 16l

Ha említek otthon anyának eg fiút is rögtön megkérdezi, hogy szerelmes vagyok-e. Mindegy, hogy egy osztálytársam poénját említem, vagy azt, hogy a másikkal tök jó haverok vagyunk, vagy azt, hogy egy órán a tanár kiosztotta a páros feladatokat és a egy fiú osztálytársal jól oldottuk meg. Egyszer még arra is megkérdezte, hogy tetszik-e az a srác, akiről pont azt magyaráztam, hogy idegesít, hogy mindenkinek beszól, csak mert egy évvel idősebb. Azt már inkább nem is említem, hogy a baráti társaságában mindenki ölelget mindenkit, nemtől függetlenül.

De egyszerűen ha említek anyának egy fiút is, mindegy, hogy hogyan rögtön megkérdezi.

Ezt most miért kell?

aug. 10. 11:04  Privát üzenet  

A válaszok
Velem ugyanez van, csak én fiú vagyok :D 16/f

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont aug. 10. 11:09 Privát üzenet
Ha megkérdezi mondd neki, hogy nem, mert nem elég nagy a cerkája. :)

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont aug. 10. 11:12 Privát üzenet
Tetszik a Béla? Anyád üzeni, hogy mizu

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont aug. 10. 11:13 Privát üzenet
Zeul nevű felhasználó válasza:

A szülők alapvetően aggódnak a gyermekükért, mind testi mind lelki szinten, ők csak azt szeretnék hogy boldog legyél, de az anyák mivel sokkal inkább érzelmesek jobban rá tudnak telepedni a gyermekükre, ülj le anyukáddal beszélni erről, mond el számára hogy ez téged zavar, nem kizárni akarod őt az életedből csak ezek a kérdései zavarnak téged, meg fogja érteni.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont aug. 10. 11:17 Privát üzenet
Az anyáknak ez a dolguk, így vannak beprogramozva. Készülj fel rá, hogy még kb. 30 évig ez fog menni, hanem mész gyorsan férjhez - vagy nem tanulod meg valami vicces szöveggel elhárítani az ilyen kíváncsiskodását. ;-)

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont aug. 10. 12:36 Privát üzenet
Az anyád szexualizált, azért. esetleg attól tart, hogy leszbi vagy, és homofób.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont aug. 12. 15:01 Privát üzenet
Baráti társaságban mindenki megölel mindenkit nemtől függően? A fiúk is egymást!? Ezt mond el anyádnak és megérti hogy miért nem tetszenek ezek a srácok.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont aug. 17. 11:11 Privát üzenet

"Baráti társaságban mindenki megölel mindenkit nemtől függően?"

Nem nemtől függően, hanem nemtől függetlenül.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont aug. 17. 20:04 Privát üzenet

8:Bejelenthetem, s ez örömömre szolgál:

Megmenekültünk, nézzétek hát

ott repül tévedhetetlen kapitány!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont tegnapelőtt 03:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan próbáljam megkérdezni a lányt aki tetszik nekem arról, hogy : Tetszek neki, vagy fog-e járni velem? Nem vagyok nyomulós, de barátok vagyunk és már 1-szer 2-szer elmentünk...
Tetszik egy lány osztály társam de nem merem megkérdezni hogy járunk Mindketten elég sokat nézzük a másikat és vigyorgunk is egymásra . Kb 2-3 hónapja tetszik én régebben már...
Mikor lenne esélyem megkérdezni a csajtol aki tetszik hogy járna e velem állandóan a barátnőivel lóg és nem akarom azok elött megkérdezni tőle?
Attól a fiútól, aki tetszik nekem, pár hete megkérdeztem, h utál - e, amire még nem válaszolt. Szerintetek hiba volt megkérdezni? Annyira félek, h ciki volt, és ha majd...
Miről beszélgessek egy fiúval facebookon? Eddig csak addig jutottunk, hogy szia, mizu? Stb. Nagyon tetszik nekem es nem merem megkerdezni tőle, hogy van-e kedve jobban össze...
Tegnap meg lattam egy helyes srácot és oda is mentem hozzá, megkérdezni a nevét és ma beszélgetünk facebook-on de úgy, hogy alig imserjük egymást, hogy mondjam el, hogy tetszik?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!