Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék kikészítenek a nyári...

Anyámék kikészítenek a nyári szünetben, menjek vissza a koliba?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de szó szerint kiidegelnek. 1,5 hónap alatt elérték, hogy minden életkedvem elment, utálok felébredni.


Tanárok, nem dolgoznak... Amúgy is az egyik legrosszabb dolog tanárgyereknek lenni. Állandó alázás, kb. óránként, üvöltözés. Az igénytelenségük, hogy segíteni nem lehet. Kimenekülök, ha esznek, mert nem lehet elviselni. belefújja a taknyát a kádba.


A másik, hogy lefekszenek este 7-kor, hajnali 4 és 5 óra között felcsörömpölnek mindent... Utána már nem tudsz visszaaludni... Állandó alváshiány.


NEM ENGEDNEK SEHOVA.


De a legeslegrosszabb a folyamatos szapulás, üvöltözés, kiidegelés. Apám szószerint élvezi, komolyan még röhög is magában... De direkt olyankor csinálja, mikor anyám nincs a közelben, vagy csak ketten vagyunk...


Megölném magam, mert nem bírom...


2018. aug. 11. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire nem bírod és van lehetőség nyári kolira akkor nyilván vedd igénybe:) vagy mi tart vissza?

Ismerős sajnos ez a tanár gyerek felállás sajnos...ilyenkor mindig arra gondolok hogy vajon az iskolába hogy tudja el rejteni az igazi énjét?!! Ha haza ér akkor meg le esik az álarc és ki robban az állat belőle...

2018. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha a saját gyerekével ilyen,akkor milyen vajon a tanitványaival!?

Vagy azok elõtt képmutató!?


Ha teheted menj vissza a koliba, talán akkor majd észhez térnek.

2018. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jaj, más előtt megjátsszák magukat... Meg más előtt kedvesek velem...


Bárkinek, akinek mondtam, hogy milyenek, nem hittek nekem...

2018. aug. 11. 13:53
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Minek szopsz otthon 1.5 hónapja akkor? Lehet menni a Balaton partra idénymunkázni szállással vagy vissza a koliba is akár.
2018. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Még hányszor meséled el?
2018. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha visszamehetsz a koliba, akkor menj. Ha nekem lett volna lehetőségem korábban külön élni, sokkal korábban megléptem volna. Szedd össze magad, és élj a lehetőségeiddel.
2018. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Dolgozom....


Ha visszamegyek Pestre, biztos nem találok munkát...


Arról nem beszélve, hogy nyáron azt csinálhatok, amit akarok. Most meg még azt is megmondják, hogy "elmehetek-e boltba"

2018. aug. 11. 14:46
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Pont Pesten nem találsz munkát? Nem is akarod te igazán megoldani ezt a helyzetet...
2018. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Erre a 2-3 hétre?


Itt meg itt van az állásom a fürdő recepción, amit szeretek...


Nem nyáron, hanem máskor akart lenni...

2018. aug. 11. 14:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Te tudod, én pont azért nem mehettem koliba, mert Budapesten tanultam budapestiként, a kolikat meg nem a helyieknek tartogatták, az albérlet meg drága volt...
2018. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!