Mi lenne a reakciód ha?

Figyelt kérdés
A fiad egy férfit hozna haza?(Tehát meleg)

2018. aug. 14. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Normális?

- igen: helló xy anyukája vagyok

- nem: kívül tágasabb


Röviden, engem aztán nem izgat, hogy homoszexuális, csak a párja ne egybunkó legyen, az a lényeg.

2018. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Elfogadnám. Örülnék, hogy talált valakit, akit szeret, akkor is, ha az illető férfi. Számomra az ő boldogsága lenne a legfontosabb. A kapcsolatunkon semmit sem változtatna a tény, hogy meleg.
2018. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

Kihajítanám. Kell a francnak ilyen pondró gyerek. Szényenkezzen maga miatt, de én nem fogok miatta. Menjen lakjon vele, ide többet úgyse engedném be.


45F


Lehet lepontozni, szidni. Ez is egy vélemény

2018. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha előtte nem beszéltük volna meg, akkor eléggé meglepődnék. Szerintem ha a gyerek a saját neméhez vonzódik, van párja és szeretné ha a szülei is megismernék, akkor a legkevesebb, hogy előtte tisztázza a dolgokat.
2018. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 Hát a te dolgod hogy bánsz a gyerekeddel. De remélem hogy még van olyan ember aki nem úgy vélekedik mint te.
2018. aug. 14. 09:43
 6/16 TheSoldier ***** válasza:
93%

Mindkét fiam meleg, szóval tisztában vagyok vele,hogy fiút fognak hazahozni. Mindenképp meg akarom ismerni a párjukat. A reakcióm inkább attól függ,hogy milyen a személyisége a srácnak akit hazahoznak.

Ha egy bunkó,akkor tájékoztatom,hogy több fegyverrel is pontosan tudok célozni.

Ha normális,akkor nincs kifogásom ellene.

2018. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Már bocsi, de biztosan azért hozta haza, mert meleg?

Mondta neked, vagy úgy látod, hogy együtt vannak?


A fiam, a haverját hozta haza, mert amikor náluk voltak olyan balhé volt a vasárnapi asztalnál, h miért nem költözik már el a srác. A fiam ajánlotta fel, h ameddig elcsitulnak a kedélyek jöjjön el hozzánk,nyugodjon le mindenki. Itt volt 2-3 napot, átbeszéltük mi is, majd ő hazament.A fiam nem meleg.

De ha az is lenne, az én fiam.

2018. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 Ez egy elméleti kérdés.
2018. aug. 14. 09:58
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Én megálltam volna mindjárt ott, hogy ez egy mentális betegség, amit kezeltetni kellene. De az emberiség nem tette. Most tudjátok hol tartunk ez miatt? A pedofíliát akarják ugyanúgy elfogadtatni. És igen, pár év múlva legális lesz. Most már hiába hőbörög bárki is, az elején kellett volna nemet mondani.
2018. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

#9 Gratulálok. Mert te aztán biztosan értesz a mentális betegségekhez.


Egy pszichológus

2018. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!