Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok szülő miért nem érti meg,...

Sok szülő miért nem érti meg, hogy 20 év felett lehet a "gyereknek" szexuális élete? Vagy csak az enyémek ilyenek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi rossz van ebben ennyi idősen...
2018. aug. 14. 16:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk hallják hogy csinálnak,és ez zavarja őket?
2018. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az kizárt, mert sose és nem fogok hazavinni senkit
2018. aug. 14. 16:39
 3/21 anonim ***** válasza:
7%

Lehet, de nem feltétlen szükséges. Maximum akkor ha már napirenden van a téma.

Ha nincs, akkor ugye azt te sem gondolod, hogy majd a szülő fogja a gyereket noszogatni, hogy menj csak kislányom szedj össze valakit, hogy te is elmondhasd magadról, mert ennyi idősen már kell valaki.


Ugye?

2018. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
Most akkor gyerek vagy nem? Ha nem, akkor senkinek semmi köze a szexuális életéhez, a szüleinek sem, csak a párjának. Úgy kell intézni, hogy a szülőket semmiféleképpen se érintse. Felnőtt ember ezt meg tudja oldani. És felnőtt ember egyébként sem foglalkozik mások véleményével, hanem úgy éli az életét, ahogy ő jónak gondolja.
2018. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Idézőjelben van a szó...
2018. aug. 14. 16:59
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Az első komolyabb barátnőm anyja volt ilyen. Ha a hétvégét náluk töltöttem, akkor mindig külön kellett aludnunk. Egyszer meguntam és finoman megjegyeztem, hogy nemi életet nem csak éjjel lehet élni (a szülők a kórházban dolgoztak, hétvégén is sokszor üres volt a ház napközben is). Ebben az apja igazat adott, azután már nem kellett a nappaliban aludnom, ha az egyetemről hozzájuk mentünk hétvégére.
2018. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Tisztában vannak vele, de én pl a gondolattól is rosszul vagyok, hogy majd egy napon az én kicsi lányom--- hiába, hogy ez az élet "rendje", de szerintem ezt rohadt nehezen veszi be egy szülő gyomra
2018. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: szerintem akkor veled valami baj van. Nekem sosem jutott eszembe, hogy problémázzak azon, hogy a felnött gyerekeimnek VAN szexuális élete, éppen mert ez természetes!
2018. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
18%
Ez teljességgel képtelenség. 48/N, 2 gyermekes szülő.
2018. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is azért van ez mert furcsa nekik belegondolni hogy a gyerekük, akit egykor a kezeikben fogtak most azt a tevékenységet végzi mint ők akörül amikor a gyerekük "készült".
2018. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!