Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem marhaság közel...

Csak szerintem marhaság közel 50 évesen gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Nem csak egészségügyi szempontból, de teljesen más világlátás.


Egyszerűen mindenben mások, elmaradottabbak, vasszigorúak.


Ilyen dolgokban is, hogy a gyereknek Kiss a neve, meg lehet verni, sehova sem mehet "csavarogni", fiúk, öltözködés, bármi...


Mintha a nagyapámmal a élnék együtt...


2018. aug. 15. 17:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
26%

Nem! Az a normális, ha 14-16 évesen esnek teherbe az agyatlan lányok.

Azután nevelheti helyettük a purgyét, az -50 év körüli- anyjuk.

2018. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
29%

Csak nem irigy vagy rájuk?:D


Vasszigornak mondod az, amikor nem hagyják neveletlenül sodródni a világban, mint ahogy mostanság felnő egy-két elkényeztetett kölök?

Meg zavar az, hogy nem csinálnak a gyerekökből bazári majmot, szerencsétlent feltéve youtube-ra, minden abberált állatnak kitéve? 10-13 évesen sminkelve, meg hajatfestve?


Ez zavar téged?:DD

2018. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
64%

Egyik barátnőm egy jóval idősebb férfival vállaltak gyereket, ő harmincas, a férfi ötvenen felüli, de nagyon fiatalos, sportos ember, vigyáz magára.

Persze ez kivétel, én sem gondolom, hogy ez követendő példa lenne.

2018. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%
*gyermekükből
2018. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Ezt 18 év felett értettem, mert nem engedték.


Egyszerűen nem tudom elmagyarázni

2018. aug. 15. 17:09
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
A problémát nem a szigorúság okozza, a magasabb kor meg nem egyenlő a maradisággal. A problémát az okozza, hogy a szülő fél lábbal a sírban lesz, mikor a gyerek még el sem indult az életben, be sem fejezte az iskoláit. Felelőtlenség, a gyerek elleni merénylet ötven után szülni.
2018. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
33%

Inkább egy érett, felelősségteljes szülő, mint egy lszarom a gyerekem mentalitású 20 éves.


Én is bitang késői gyerek vagyok, mégis tökjó gyerekkorom volt, felnőttem valahogy.

Persze, 14 évesen kvára f voltam haborodva, hogy nem az van, amit én akarok, de így, kétszer annyi idősen belátom, hogy igazuk volt.


"Hogy a gyereknek Kiss a neve"

Miért, 30 évvel korabban mas volt a szülők családneve? :D

2018. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
30%

Attól, hogy valaki betölti a 18-at, még nem lesz sem több esze, sem több pénze mint egy 16 évesen szülne.

Egy 50 éves pasasnak, meg igen komoly egzisztenciája (is) lehet.

2018. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Az "kuss" akart lenni, de javított a telefonon.


Szavak nincsenek mennyi szemétséget elkövettek ellenem...Mert hát a gyerek tulajdon, az apa a kizárólagos "tulajdonos", megmondó ember.

2018. aug. 15. 17:12
 10/37 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy ki mennyire szigorú, nem a szülö életkorától, hanem az értelmi szintjétöl függ.

Egy gyereket valamennyire szigorúan kell fogni, de csak észszerü mértékben.

Emellett rengeteg fiatal(abb) - 25-35 közti - szülöt ismerek, akik sokkal maradibbak, mint több 40-50 közötti ember, ez sem kor függvénye.

Aki 50-hez közel megveri a gyereket, meg bezárja, az 25-30 évesen is ezt csinálta volna, aki meg értelmesebb, az 50 fölött sem.

2018. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!