Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen kikészít az anyám,...

Teljesen kikészít az anyám, állandóan veszekszik?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő aljas módon észrevettem hogy csalja az apámat, de nem egy fickóval, hanem hol egyik hol másik, és gondolom másra nem kell a pasiknak csak szexre és ha nem írnak neki facebookon akkor természetesen rajtunk csattan az ostor. Mi egy telken élünk... Hát még kB 4 évig igyis lesz mert még annyi idő van hogy vehessünk a párommal és a gyerekünkkel egy házat és már ki vagyok készülve. Ettől még egy albérlet is jobb. De nem vagyok hajlandó elköltözni mert több mint két millió forintot beletettünk az építkezésbe. Viszont ez már kikészít, velünk nem tud szépen beszélni, csak megalázóan, az én páromat állandóan blamálja, ő hajnal 3kor indul dolgozni és haza ér délután 5 6 ra és hogy már akkor nem nagyon vág bele az udvari dolgokba, hanem a kislányunkkal foglalkozik de pont ő mondja mikor ő is dettó ugyanez csak ő vagy ellébucol valamelyik szeretőjehez vagy a telefonon írogat velük. Sajnos nem tudok és nem is akarok vele tiszteletlen lenni de néha mikor így bánt és úgy beszél velem mint egy kutyával szívesen az arcába mondanám. Sem én sem a párom nem bántja őket egy szóval sem még, fizetjük az összes csekket szinte mindig főtt étellel várom őket és ezt kapom... Persze gondolom a pasikkal tud szépen aranyosan viselkedni. A gyerekével és a saját férjével meg mint egy senkiházival úgy viselkedik.
2018. aug. 18. 10:21
 1/2 anonim válasza:
Mi a kérdésed? Tanacsot akarsz? Elviselni? Miert irtad ki?
2018. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El kell költözni és probléma megoldva.


Tudod te hányan élnek albérletben és nem a szülökkel? Meglepödnél ;)

2018. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!