Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hozzam fel nekik, hogy...

Hogy hozzam fel nekik, hogy el akarom adni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ~3-3,5 milliós kocsit a szüleimtől, de most megyek egyetemre a fővárosba, így nem látom sok értelmét, hogy legyen, ezért meg szeretnék tőle válni. Hogy hozzam ezt fel nekik?

2018. aug. 18. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, hogy hálás vagy érte, de sajnos a fővárosban nem sok hasznát látod, ahhoz pedig drága, hogy csak a garázsban álljon.
2018. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%

Mégis mikor döntöttél úgy, hogy egyetemre mész?? Minek engedted, hogy vegyenek autót?

Eladhatod, de remélem van benned annyi, hogy a pénzt visszaadod a szüleidnek. Őket illeti.

2018. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sosem voltak kétségeim affelől, hogy egyetemre megyek. Nem vették az autót, hanem lecserélték egy újra, majd nekem adták.
2018. aug. 18. 19:01
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Leülsz velük. Apa-anya...úgy vélem az autót Pesten nem tudom kihasználni. Mi a véleményetek, mi lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben?
2018. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Akkor add nekik a kocsit, ők biztos több hasznát veszik.
2018. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Beszéld meg velük. Opció, hogy elcseréled valakivel egy hasonló árkategóriás benzinesre, ha a szülők minden áron autót akarnak a valagad alatt
2018. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetemre járok. Milyen messze laksz Pesttől, vagy hogy mész oda? Mert én pl egyetemre kocsival megyek fel, aztán hétköznap ott áll a kocsi a koli parkolójába, kb nem is használom ott, majd pénteken megyek vele haza. Szóval én is csak utazgatásra használom.
2018. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Tudom, én is kretén vagyok. A farkam sem buszozna, ha lenne autóm. (Mármint van autóm, de remélem, érted a célzást.) Amúgy meg milyen farok vagy, hogy eladod az ajándékot, te tróger?
2018. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Én megértem a kérdezőt, igaza van hogy ez felvetődött benne.

Hasonló helyzetben voltam, csak én örököltem autót, bár az csak pár százezer forintos volt, de mindennel együtt, úgy hogy kb. 1000 km-t mentem vele, évente 200 ezerbe került!

Megmondtam szüleimnek, hogy a városban csak hátráltat az autó, és hogy nem akarok ennyit perkálni évente, főleg hogy egyetemista vagyok.

Elfogadták és kész

2018. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jó, az én farkam meg buszozna, mert rohadt nagy szopás BP kocsival. Benzinessel is állni kell a dugóban.
2018. aug. 18. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!