Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan kezelnétek ezt a...

Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet apámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem vagyunk kapcsolatban. nem lakik messze max félórára innen autóval. Általános sulis koromban még kapcsolatban voltunk kisebb koromban váltak el, jártam is sokat hozzájuk, viszonylag minden rendben volt azt leszámitva hogy itt ott megvert hülye apróságokért a tanulmányaimmal kapcsolatban féltem tőle sokszor gondolom rajtam vezette le azt, hogy őt is verték a hasonló dolgok miatt többször is emlitette. Eléggé megviselte ez az akkori idegrendszerem introvert létemre. Anyámmal ugymond ujra összejöttek de nem éltünk még együtt később azonban terveztük. Ott romlott el az egész amikor egyszer anyámat is ütlegelte. Igazából őt a szülei jobban mondva az anyja irányitja és ő megunta ezt a sok cécót velünk, meg anyámmal sem jöttek ki tehát rábeszélte a drága apámat hogy szakitsa meg velünk a kapcsolatot. Meglehet addig is csak azért tartotta mert az anyja noszogatta miattam. Nos azóta eltetl 12 év és soha nem kerestek. Az a lényeg, hogy azt várják, hogy én menjek vagy is ezt a szinjátékot adják elő mások előtt, hogy miért nem látogatom meg a kedves nagyszüleimet, persze ők az áldozatok holott igazából megvan nekik a számom tudom valakitől megszerezték a szinjáték kedvéért de soha fel nem hivtak volna. Igazábol nem érzem őket rokonoknak, idegeneknek meg attól is idegenebbnek. Hülye helyzet plusz még közel is vannak, mai napig nemtudom kezelni.

Most tényleg nekem kellene valamit kezdeményezni?

Elég méllyen érintett, hogy nem kellek nekik itt felmerül sok önelfogadási gond magammal ugye hogy miért nem vagyok jó nekik, holott diplomám is van...



2018. aug. 19. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ennek fuss neki még egyszer, mert kaotikus az egész! Végig az apádról írsz, aztán az a probléma, hogy nem látogatod meg a nagyszüleidet.
2018. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Keresd meg, vedd fel vele a kapcsolatot, és építsétek újjá amig még van lehetőséged, mert ha meghal, sosem fogod megbocsájtani magadnak 100%-osan, hogy nem tetted meg.


De fel kell készülnöd rá, hogy ha az uj házastársa gonosz és pénzéhes, mindent-és ezt vedd szó szerint-ocsmányabbnál ocsmányabb dolgokat fog kavarni a hátteredben. Ha meg félre állsz és sikerül a terve, akkor meg az ő rokonai mindent el fognak követni, hogy a közjegyző előtt letagadják a te kilétedet, különösen akkor, ha egyedüli gyerek vagy neki, és nincs más leszármazottja..


Ha pedig ez bekövetkezik, onnantól kezdve a te döntésed, hogy mikor fogod őket csalásért, lopásért megrángatni, attól függetlenül, hogy lefizették a közjegyzőt, és az nyugdíjba ment.


Tehát légy résen.

2018. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
46%
ilyen emberek társaságát nem kell keresni.amúgy diplomás létedre tényleg kaotikus az írás,olyan mondat van benne amit nehéz megérteni:"Anyámmal ugymond ujra összejöttek de nem éltünk még együtt később azonban terveztük"-most akkor kivel élsz 1 fedél alatt?
2018. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, inkább hanyagolni kéne ilyen beteg családot.


Ha ez igaz amit leírsz kérdező, akkor sajnos tényleg jobb egy ilyen befolyásolható, manipulálható, anyuci kicsi fia apukával megszakítani a kapcsolatot. Ha jól értem anyukád szó nélkül tűrte hogy apukád anyuci kicsifia legyen és anyósé legyen mindig az utolsó szó?

2018. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!