Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan tarthatom furcsának...

Jogosan tarthatom furcsának az apa-lánya közötti szoros kapcsolatokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Apa nélkül nőttem fel,ezért ha az utcán 11-17 év közötti lányokat látok ölelkezni az apjukkal elfog egy furcsa érzés és kicsit undorodva nézek rájuk. Lány vagyok.

2018. aug. 19. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem jogosan. Én is apa nélkül nőttem fel, de nem vagyok idióta és van bennem empátia. Mások nem én vagyok. Én nem tudom, milyen apával felnőni, más meg nem tudja, milyen egy szuper anyával.
2018. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
98%
Sajnos az en apammal nem alakult ki koztunk szoros kapcsolat bar szeretjuk egymast. O inkabb maganyos lelek. Erzem hogy szeret de nem szoktuk megolelni vagy megpuszilni egymast. Amikor masokat latok akkor szoktam irigykedni is..
2018. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Alain Delon ***** válasza:
94%
Egész életen keresztül természetesnek kellene lennie.
2018. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mert te nem éltél át ilyet, nem tudod milyen ez igazából azért furcsállod mert téged sosem ért ilyen dolog.

Ezzel nincs is semmi baj, nem ehhez vagy szokva, de ennek ellenére ezeket a dolgokat el kell fogadnod hogy ilyen is van, nem kevés!

A másik meg az hogy legbelül te is erre vágysz, meg vágytál csak sosem kaptad meg kaphatod meg mert így alakult az életed.

2018. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem fogott el soha undor, legfeljebb egy kis féltékenység, bár én alapból nem vagyok az az ölelkezős fajta, de nem lenne rossz egy szerető apa.
2018. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
En is igy vagyok vele, mert fogalmam sincs, hogy milyen lehet egy normalis apa-lanya kapcsolat. En csak azt a fajta szeretetet ismerem egy ferfival kapcsolatban, amikor azert szexualis indittatas is van a dologban (marmint jo esetben az en reszemrol is, de itt most ferfi oldalra utaltam). Valahol en is vagyok/vagytam volna erre, meg tudom, hogy tok normalis es orulni kene, ha ilyet latok, de az elso reakciom tudat alatt, zsigerbol nekem is valamifele undor, mert egybol osszekapcsolom a szexualitassal, hogy apuka biztos... pedig tudom hogy nem, meg nem ennek kene eszembe jutni, de egybol az kattan be, hogy a kiskamasz vagy mar kamasz, esetleg meg idosabb lanyarol milyen perverz gondolatokat probal elhessegetni allandoan, hogy biztos megnezi a mellet, feneket es eszebe jutnak dolgok... de megegyszer kihangsulyozom, hogy tudom, hogy ez baromi nagy hulyeseg, csak az en hianyossagaimbol, gyerekkori traumaimbol fakad.
2018. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyon jó kapcsolatom van az apámmal, viszont fogalmam sincs mikor öleltem meg utoljára, ennek ellenére nagyon szeretjük egymást.

Egyszerűen nem szokás nálunk.

Viszont bennem nem kelt undort, ha más megöleli az apját, csak számomra furcsa

2018. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Betegesen irigy és rosszindulatú vagy. Ennyi a gond.
2018. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem jogos. Beteg vagy, ha bármit belelátsz egy apa-lánya ölelésbe.

Fordulj szakemberhez!

2018. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Jogos persze. Sok embernek van deformált értékrendje. Akár undorodhatsz is.
2018. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!