Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem emiatt magam rosszul?

Miért érzem emiatt magam rosszul?

Figyelt kérdés

A szülinapi ajándékomat véletlenül megtaláltam.

Nem, nem kerestem csak éppen amit szerettem volna azzal foglalkoztam, hogy megnézzem milyen típusú cucc kell bele, meg megpróbáltam elindítani hátha megy és elindult, én meg azt hittem, hogy tök véletlen működik erre mikor mutatom anyának akkor mondta hogy ez lett volna az ajándékom.

Azért nézegettem mert azt mondták hogy nekik erre nincs pénzük és azt mondták hogy majd holnap választok valamit, de ahogy megtudtam, hogy ez lett volna az ajándékom elkezdtem magam rosszul érezni, pedig nagyon örülök az ajándéknak, csak hogy egy nappal előtte megtudtam.

És ha felkel apa félek hogy mit fog rá reagálni.

Egyszer volt mikor kicsi voltam és random túrkáltam a szekrényben, mert babás cuccok kellettek aztán megtaláltam a karácsonyi ajándékom...


2018. aug. 25. 18:06
 1/7 HaEv ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező!

Hát szívesen lennék családtag nálatok! Nagyon mókás lehet veled az élet! Ha akarod, ha nem, megkapod az ajándékodat. :D

Bocsáss meg kérlek, de épp be akartam zárni az oldalt, amikor megnyitottam a kérdésed és most nagyokat kacagok és fülig ér a szám! Hát ez csúcs sztori!

Jaj, nehogy rosszul érezd már magad!!!! Ahogy elnézem, a szüleid már hozzászoktak ehhez! :)

BOLDOG SZÜLINAPOT! Pusszancs a buksidra!

SOSE VÁLTOZZ MEG!!!! Keress! Mindig keresd, mitől működik jobban az, amivel foglalkozol! Szükségünk van rá! Kevés az ilyen ember! Aki megoldásokat keres! És mellesleg mindent megtalál... Ez jó! Ez nagyon jó! Ne hagyd abba!

2018. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne érezd magad rosszul, ebbe mindenki beleszalad legalább egyszer életében :) De van, aki többször is :) Apukád miatt ne aggódj, nem lesz belőle semmi baj :)


Boldog szülinapot! :)

2018. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértem az érzéseidet, de ne érezd magad rosszul emiatt...
2018. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer Én is jártam hasonlóan,csak Én a névnapi ajándékokat találtam meg..De emiatt ne érezd magad rosszul,hisz úgyis a tiéd.Boldog Szülinapot!🙂
2018. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért érzed magad rosszul, mert elképzelted, milyen lenne, ha ez fordítva történik. Lehet, túl lelkis vagy. Hát ne legyél. Volt már hasonló a világtörténelem során. Plusz: nem ez volt az utolsó.
2018. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad emiatt rosszul. Én is sokszor megtaláltam kiskoromban az ajándékokat, anya meg is tudta, de azóta is csak nevetünk rajta, amikor ez a téma.
2018. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, illetve a kedves köszöntéseket is!😃
2018. aug. 26. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!