Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyerekei! Hogy...

Elvált szülők gyerekei! Hogy éltétek, élitek meg a szüleitek válását? Mind pozitív, mind negatív tapasztalatok, élmények érdekelnek. Csak őszintén!

Figyelt kérdés
:)

2018. aug. 26. 15:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Nehezen. Örök törés maradt.
2018. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
76%
Nehéz volt. Anyám új pasiját pedig kifejezetten rühellem. Alig vártam, hogy megkezdjem a fősulit, es eljöhessek a koliba lakni onnan.
2018. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hónapos voltam, szóval nem is emlékszem.
2018. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Én voltam a legboldogabb ember.


Részegség, veszekedés, verekedés, mentális terror. Ez jellemezte a kapcsolatukat egymás felé.

Én ebből kaptam anyai részről az állandó panaszkodásokat, és mártírkodást, míg apai részről a fizikai és lelki terrort.


30/F

2018. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen. Amíg szét nem költöztek és azután is állandó veszekedések fenyegetőzések mocskolódások. Apámnál egyszer elszakadt a cérna épp mikor csak én voltam ott anyám nem. Minden dühét rajtam vezette le. Végül 10 hónapig kellet pszichológushoz járnom mire fel tudtam dolgozni. Szerencsére ennek már 3 éve és már harmonikusak és boldogok a napjaim. De akkor leírhatatlan volt.


18l

2018. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
Engem nem viselt meg. Kulonben meg semmi kozom hozza. Ha anya es apa nem voltak meg egyutt, ki a ..szom vagyok en, hogy mero onzesbol a valasuk ellen legyek...
2018. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Alig vártam, hogy végre elváljanak. Utána végre nyugalom volt. 8 éves voltam. Örültem neki, és most is így gondolom.

Nem okozott törést.

2018. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, főleg, hogy nem tartottak elég idősnek, hogy megbeszéljék velem, így meglepiként az üres, kipakolt lakásba mentem haza egy szép napon suli után. Aztán jött értem a nagynéném, hogy nála fogok lakni egy darabig. Természetesen ezt se beszélték meg velem.

Utána ingázás városok között, kérdéses volt, hogy maradok-e a suliban, szóval káosz az egész. A nővéremet nyugtatózni kellett, mert kibukott.

Egy pozitívuma azért volt: nem kellett a mindennapos üvöltözést hallgatni.

2018. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Ja semmi közöd a saját szüleid válásához. Ahhoz hogy mostantól az egész életed más lesz. Nem tudom melyik dimenzióban él a hatos
2018. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
3 eves voltam. Nem tapasztaltam semmi jot vagy rosszat. Ha csak nem a melyben lappang valami... de jo volt a kapcsolatom veluk mindig es a parjaikkal is.
2018. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!