Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akit kidobtak...

Van itt olyan, akit kidobtak otthonról?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál?

Hova mentél utána?

Szüleiddel azóta hogyan alakult a viszonyod?


2018. aug. 28. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

21 voltam, már dolgoztam akkor (tudtam, hogy idő kérdése a dolog, szóval nem is bohóckodtam egyetemmel), hogy minél több pénzem legyen.


Társbérlet, aztán előrelépés, majd kiköltöztem a páromhoz külföldre.


Apával néha beszélek, ennyi.

2018. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Végülis a páromat kidobta miattam velem együtt. Ott laktunk náluk hála annak az eszmének, hogy az albérlet hülyeség (én nem így gondoltam) és mivel náluk nem lehet megbeszélni a problémákat, úgy oldotta meg a konfliktust, hogy közölte minnél előbb húzzunk el. Szíves örömest mentem végre.

Neki fontosabb a másik gyereke aki otthon fog megöregedni a mamahotelban, ahol minden igényét kielégítik, bármit csinál megvédik, kiszolgálják, ajnározzák, egy önző dögöt nevelt belőle az anyja akinek a kívánsága az első mindenkivel szemben. Semmi percet nem gondolkodott, hogy melyik gyerekének kell menni. Pedig a másik okozott minden galibát... es azóta is gyűlölködik és senkit nem szeret. Csak hazudja a szeretetet amivel az anyját is eteti.

2018. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Én 19n tesom 17f éves volt amikor repultunk anyam alkoholista pasija miatt.
2018. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

16 voltam, amikor anyámnak az alkesz férje mondta, hogy vagy ő, vagy én. Anyám a bunkó f...szt választotta. (Ez a 80-as években volt, szóval már élhetett simán felnőtt nélkül egy 16 éves).

Annyi volt, hogy apai nagynénémhez mehettem, abbahagytam a szakmunkás sulit, és elmentem dolgozni. (Aztán estin leérettségiztem, diplomát szereztem, most külföldön élek és dolgozok).

Anyám azóta meghalt, a hülye f...sz is. (Viszont egy hugom van, kettőjük gyereke abból a házasságból, vele jó a kapcsolatom így most, a felnőtt életünkben, 13 év van köztünk amúgy.)

2018. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!