Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha ideköltözött...

Mit csináljak ha ideköltözött 3 hónapra?

Figyelt kérdés
Apám otthon volt, munkához keresett feketén embert, aki olcsón dolgozik neki. Egy ismerősét hozta ki akit én is ismerek amúgy, de engem már akkor is rohadtul zavart hogy a lakásunkba költöznek, mert nem fizet neki szállást hanem arra a pár hónapra a nappali kanapén alszik. Hiába két emeletes a ház, nem lehet kikerülni a találkozást vele, főleg hogy eléggé megutáltam, mert volt olyan nap mikor barátnőmmel egésznap ágyban voltunk és benyitott, meg megnézi őt ha itt van és "viccesen" mondta milyen jó segge meg melle van. Még csak 2 hete megy ez, de én már úgy vagyok vele barátnőmékhez költözök. Anyámékat nem nagyon érdekli szerintük túlreagálom. 17f

2018. aug. 29. 16:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem mákos gubát csinálj, mert szeretem....

De most tényleg, mire is szeretnél megoldást kapni?

2018. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez most komolyan nem kamu? Apád 2 hónapra egy vad idegent beköltöztetett a házatokba? És még azt is eltűri anyukáddal együtt, hogy benyit a szobádba, és beszól a barátnődnek? Én rögtön pakolnám a bőröndömet.
2018. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem vaididegen, ismerőse neki, de attól még nevetséges amit csinál... Igen én is ezen gondolkozom.
2018. aug. 29. 16:37
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Fizessen neki munkásszállót.
2018. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 szántóvető ***** válasza:
70%
akkor költözz.
2018. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
Inkább örülnél hogy megdícsérte a csajodat.
2018. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, abba nincs beleszólásod, hogy nálad lakhat-e, de abba igenis van, hogy hogy viselkedhet veled meg a barátnőddel. Ezenkívül te otthon vagy, ő pedig vendég. Ne anyádéknak panaszkodj, ha ők lesz.rják, hanem mondd meg te neki, hogy a szobádba nem nyithat be csak úgy, ha bent vagy/vagytok és be akar menni, kopogjon, a barátnőddel pedig nem beszélhet így. Légy határozott.
2018. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Valami tudatlan alpari goreny lehet ez a ficko... A masik dolog: a szuleidnek fontosabb a penz, mint te. Egyertelmu.
2018. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

8as elhiheted beszéltem már vele hogy fejezze be ezt de nem hatja meg, én meg így ilyenek után feküdjek le barátnőmmel hogy bármikor benyit mert neki kedve támad, meg ha lemegy valamiért megbámulja?? Zár meg szar az ajtón.


9es nem új dolog ez nekem, egész életemben tapasztaltam.

2018. aug. 29. 17:46
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

A benyitogatás nem gond, vegyél egy ilyesmit vagy biztonsági láncot, pár perc a felszerelése. A beszólásokért meg szólj vissza, tedd a helyére. Durván.

[link]

2018. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!