Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám pszichológushoz...

Anyukám pszichológushoz szeretne vinni emiatt, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben rengeteg édességet ettem, egész nap ettem valamit. Változtatni akartam ezen, mert később ebből baj lehet, elhízhatok, ilyesmi.. ezért elkezdtem tornázni, és sokkal kevesebb édességet enni. Már egy hónapja csinálom ezt, nagyon jól érzem magamat, nem éheztetem magam, semmi ilyesmi. Egy hónappal ezelőtt 50 kg voltam (162centihez), most is ennyi vagyok, mivel nem is fogyni szerettem volna, csak egészségesebben enni és csinosabb lenni.

Anyukám erre azt mondja, hogy ha 2 kilót is merek fogyni, elvisz a pszichológushoz, mert nem vagyok normális.. pedig mondom neki, hogy nem akarok fogyni, nem érti meg...


Mit tegyek, mit mondjak neki, hogy megértse? Valakinél történt már hasonló?


Köszönöm a válaszokat! :)



2018. aug. 30. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Semmit, de ne fogyj... az 50 kilóval amúgy jó sovány lehetsz :(
2018. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tűnsz betegnek a leírás alapján, nem hinném hogy azzal bármi gond lenne, hogy valaki egészségesebben akar élni. Ha ezt már tényleg így, ahogy itt leírtad megpróbáltad elmagyarázni neki, és még mindig hajthatatlan, hagynám, hogy egyszer elvigyen. A pszichológustól talán jobban elhiszi, hogy nincs semmi bajod és nem szükséges terápia.
2018. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Ajánld fel anyukádnak, hogy elkíséred őt a pszichológushoz. Neki nagyobb szüksége van rá.
2018. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvisz se lesz semmi bajod, max felvilagositjak anyadat, hogy nincs semmi bajod.
2018. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Hülyeség ezért elvinni.

Az nem zavarná anyádat, ha 10 év múlva a cukorgondozóba járnál?

2018. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, amit a 4-es javasol.
2018. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Itthon aki nem 100 kilo az betegnek van titulálva,de kozbe ezek költik a pénzuket a gyogyszeekre a cukorra stb..
2018. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

7-esnek igaza van.

Rengeteg ember nem eszik, hanem rendesen zabál.

És ku.rva kövérek, nem tudom, mikor lett ez normális, 10 éve azért nem ez volt.

2018. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én a helyedben elmennék a pszichológushoz. Nem azért, mert beteges lenne a tornázásod, hanem hogy megerősítsen az ilyen helyzetekre, mint ami most van anyáddal.
2018. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan menj el vele pszichológushoz, legalább megmondják neki, hogy idióta. 162 centihez bőven jó az 50 kiló, kevesebb tényleg ne legyél azért, néha belefér az édesség is. egyél sok zöldséget, húst meg szénhidrátot, hogy legyen energiád.
2018. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!