Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csesztetnek? Több lent

Miért csesztetnek? Több lent

Figyelt kérdés
Anyumnal felfedeztek valami tumor szerű valamit. Kiderült rossz indulatú, megkapta már a harmadik kemot. Viszon allandoan cseszegetnek, foleg apu. Aprosagokat teszek, mosogatok, kiviszem a szemetet, felsoprok, asztalt torlok..Ma szabalyosan egy pohar hideg kakaó miatt kezdodott a veszekedes. tudom e h nem szabad betegnek lenni e..stb..mennyit segitettem neki..Mondom ahogy tudok segitek neki. De azert hagy mozduljak ki en is egy kicsi a lakasbol, elmenjek errearra. Nem ertem miert kell ezt csinalniuk..Komoly fontolóra veszem h egy rovid idore elkoltozzek otthonrol. Van allando munkam. Ezt a mindennapos dolgot h a hiabaimat hozzam vagjak, ezt sokaig nem fogom tűrni, hiaba probalok megbirkózni a dolgokkal, igy tuti nem fog menni. Ahelyett h megtargyalnank kinek mi a gondja csak a kiabalas..de egyij nem jon ra h ez semmire se vezet..27L

2018. szept. 2. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Mit keresel 27 évesen otthon? Hacsak nem olyan borzasztó anyagi körülmények uralkodnak, már rég el kellett volna költöznöd.


Igenis elmosogathatsz, főzhetsz, kitakaríthatsz 2-3 helyiséget, ez a minimum ha már náluk laksz ...

2018. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

"Komoly fontolóra veszem h egy rovid idore elkoltozzek otthonrol"


27 évesen már komolyan fontolóra veszed?? NAGGGYON durva!!!


Egyébként meg valószínűleg azért feszültek mert anyukádnak rákja van.

2018. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem még ne költözz el. Túl fiatal vagy.
2018. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Higgyetek el, ref megtettem volna azt h elkoltozzek otthonrol, ha lenne akivel.Egyedul hiaba fizetem ki az osszes szamlat 130ezerbol ha utana semmim pénzn nem marad..
2018. szept. 2. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Az már régen rossz, ha 130at kapsz.
2018. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szántóvető ***** válasza:
79%
maradj otthon és segíts anyudnak.akinek elég rosszak az esélyei.majd ha elment akkor ráérsz azon agonizálni hogy egykoron miért csesztettek.
2018. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak.

Anyukádat is.

Szerintem csináld te és apud az összes házimunkát ÉS mozdulj is ki, mert kell a kikapcsolódás.

Ha nincs energiád rá, az baj, mert baromi fiatal vagy.

Akkor te is nézesd meg magad orvossal, vérkép stb...és szedj vitaminokat is.

2018. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Most akarsz elköltözni, amikor a legnagyobb szükség van rád? Szép!!!
2018. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a tumorszerű valami az rák! Anyád haldoklik! Úgyhogy szedd össze magad, és ne apróságokat tegyél meg a szemetet vidd ki, mint egy tízéves, hanem mindent. Apád felfogta, hogy el fogja veszíteni a feleségét, te meg nem. Ha veszekszik a kakaó miatt, hagyd rá. Egy veszekedéshez két ember kell. A betegség nem azt jelenti, hogy te nem mozdulhatsz ki, sőt, ki kell mozdulnod. De a bajban össze kell tartani, egymást támogatni és nem önzőnek lenni és kimenekülni, utánam a vízözön módra.
2018. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Apád gondolom meg se mozdul férfihoz huen..
2018. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!