Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg hálátlanság ha nem...

Tényleg hálátlanság ha nem örülök neki, hogy a szüleim csak egy garzonlakás vételében tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Mire minden lebonyolódna, és beköltöznék már majdnem 28 éves lennék. Szükség lenne hitelre is. Tehát azt jelentené, hogy a következő 15 évben, le lennék kötve egy egyszobás lakáshoz. Eladni, nagyobba forgatni nem lehetne, ők nem is engednék. De ez lehetetlenné teszi hogy a közeljövőben családot alapítsak, ha csak nem találok egy jó anyagi helyzetű párt. A lakásvásárlás most vagy soha jellegű dolog, bizonyos tényezők miatt, tehát nem tudunk tovább gyűjtögetni nagyobbra. Persze nagyon örülök ennek a lehetőségnek is, de mellette mégis szomorú vagyok a fent leírt probléma miatt.
2018. szept. 4. 13:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé az, mert a későbbiekben ha családalapítasz ez is jobb mint albérletbe menni, illetve ki is lehet adni majd s nagyobbat venni.
2018. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%
Masnak meg ennyiben sem tudnak segiteni. Attol, hogy van rajta hitel el lehet adni, vagy ki lehet adni, vagy nem mindenkeppen Pesten kell lakast venni, mert annyibol a kisebb telepuleseken palotat veszel es meg egy autora is jut, amivel be tudsz jarni.
2018. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

Más ennyit se kap.

Miért ne lehetne később eladni? Ha nem engedik, akkor felesleges most ebbe belemenned, ha egyszer családot akarsz.

2018. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen az. Sokan boldogok lennének vele, köztük az én gyerekeim is, én még ennyit sem tudok nekik segíteni, mivel egyedül neveltem fel őket és nem volt lehetőségem félretenni nekik, ők mégsem panaszkodnak és nem vetik a szememre, hogy nem tudom anyagilag segíteni őket az elindulásban. Tedd össze a két kezed, hogy ilyen szerencsés vagy és mondj hálás köszönetet a szüleidnek.
2018. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tetszik, ne fogadd el, gyűjts össze egyedul annyit, ami olyanra elég, ami neked megfelelő
2018. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Én örülni fogok, ha a szüleim tudják állni egy albinak egy részét meg egyéb kiadásokat, amíg egyetemre járok. (Most vagyok végzős.)
2018. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezt sem tudod értékelni, akkor jobb lett volna, ha egy vasat sem adnak, hanem közlik, hogy boldogulj, ahogyan tudsz, FELNŐTT EMBER!
2018. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%

Bármikor eladatod a neveden lévő ingatlant, akkor is, ha hitel van rajta.


Mi a gond?

2018. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hálátlanság. De ha nem engednék nagyobbra cserélni, akkor eleve ne fogadd el! Ilyen egyszerű! Gyűjts többet önerőre, hitel így is volna a garzonon is. Mondjuk nem értem, miért ne engednék nagyobbra cserélni, ha neked vennék.
2018. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 28 évesen a két kezemet összetenném egy ilyenért, minthogy szintén kicsi nyomorogjunk albérletben a párommal, mert megfizethetetlenül magas árak lettek...

Ha máshova költöznél, ki lehet adni albérletbe pl. Állandó bevétel.

2018. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!