Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintem anya feltörte a...

Szerintem anya feltörte a facebookom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A volt barátomat mindig is utálták..tiltottak..én szerelmes voltam és csodálkoztak, hogy hazudozok,mert belepusztultam volna ha nem láthattam volna a szerelmem. Végén már tényleg szakítanunk kellett. Nagyon rossz kapcsolatunk volt, de szerintem nagyon sok múllott azon, hogy semmiben nem támogattak otthon.. Aztán választottak nekem egy párt..(mint a középkorban) Elvoltunk, de semmi több. Már a végén anya mondta, hogy szakítsak vele, mert csak húzzuk vonjuk ezt az egészet. Szakítottam vele, kegyetlen érzés volt. Mint embert nagyon megszerettem. Utálom is magam, hogy akivel tökéletes életem lenne azt egyszerűen eldobtam magamtól. Még beszélünk pár szót, hogy maradunk barátok. Rámírt eközben az exem, vígasztalt meg próbált kedveskedni. Akart velem találkozni is , de megmondtam neki bocsi egyenlőre ne. Tényleg olyan normalis volt. Elhívott randizni, de arra is nemet mondtam. Igaz nagyon örültem neki. Beszélünk, de semmi több. Rájöttem nekem most jobb lenne egyedül lennem, nem kell pasi. Eközben anya állandóan engem nyaggat mint 1 tinit, hogy mi van a 2 pasival. Azt akarja azt mondjam beszélek az exemmel de ha azt mondanám nem beszélne velem. Jelenleg vigasztalásra vágyok, nem fagatasra. Fél, hogy rossz útra térek. Ez nagyon rosszul esik, mert úgy érzem már szeretnék komolyodni. Nem vonzanak a bulik, sem a pazis. Hányingerem van ettől a 2 dologtól. Anya pedig pont azt hiszi, hogy most bulizni és pasizni fogok. Annyira rosszul esik, hogy nem bízik bennem. Ma is beszéltem par szót az exemmel. Semmi komoly csak a hogy vagy-ba kimerül. Meg a volt barátomban tartom a lelket, mert nagyon rosszul van.(lelkiismeretfurdalásom is van). Anya pedig feltörte a facebookom, meglátta, hogy 2-jükkel beszélek. Azóta nem beszél velem. Ha kérdezem úgy válaszol mint egy kutyának... Miért hiszi ezt, hogy olyan vagyok??????? 13. Osztályba járok, eddig osztály első voltam. A velem egykorú ismerőseim eléggé elzüllöttek. Jelenleg szerintem azt hiszi saját anyám, hogy egy beépített drogkartel vagyok esküszöm. Legszívesebben sírni tudnék, hogy az amúgy is nehéz helyzetben nem,hogy mellém állna, hanem ellenem fordul...
2018. szept. 9. 10:47
 1/7 A kérdező kommentje:
*pasizás nem vonz
2018. szept. 9. 10:51
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha leírnám mindazt, amit anyádról gondolok, nem találnál szép szavakat a mondataim közt. Röviden: ezt hívják mérgező szülőnek. Felforrt azt agyvizem amíg olvastam amit írtál. Ne pitizz ennek a nőnek, ne avasd be semmibe, és éld úgy az életed, aki neked tetszik, akár a volt barátoddal, akár mással. Ő meg ne szóljon bele. Nehogymár ő legyen megsértődve, hogy feltörte a facebookod. Undorító az a nő.
2018. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, melyik a rosszabb. Ha tényleg ennyi nyomorult 20 körüli fiatal van, vagy ha annyian unatkoznak, hogy ontják a kamukérdéseket.
2018. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk ezzel a helyesírással max a kisegítőben lehettél osztályelső.
2018. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

remélem anyád a kérdéseidet is olvassa


anyuka, maga egy idióta

2018. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Edesanyad ert annyira a szamitogepekhez h feltorje a facebookodat? Mas forrasai lehetnek inkabb...
2018. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon a szülők választanak szakot férjet gyerekszámot,mindent, váló peres ügyvédet is. Tele vannak a gondozok az ilyen beteges szülő gyerek kapcsolatokkal..
2018. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!