Még is mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Anyám megőrült, a sorozatos kudarcai a férfiakkal teljes letargiába küldte,pénze alig-alig,nagyszülők segítik emiatt szinte 100%osan tőlük függünk. Anya azt teszi amit mamáék mondanak, azt a maradi,konzervatív szart. Nem képes felfogni,hogy nem csak egy igazság létezik. Megpróbál minket is beállítani abba a rabszolga öntudatlan sorba beállítani amibe ő is van. Miért kéne nekem állandóan azt tenni amit mamáék mondanak? Azért mert ők segítik anya pénzügyi helyzetet? Mert ők fizettek ki a hitelt? Közöm nincs a hitelhez,sem ahoz,hogy a kocsinak oda. Busszal -

járok mindenhova. A hitelt is egy pali miatt vette fel. Legutobb azert kuldott el itthonrol mert kialltam a hugomert aki mar sirva hallgatta kisiskolaskent a sok szart. En igen is kialltam erte mert tudom milyen rossz érzés amikor csak azt kapod,hogy "apad milyen szar"...semmi közé nincs hozza h Az apja milyen... most jöttem újra haza De már olyan beszélgetésen vettem reszt ami teljesen kiboritott.



2018. szept. 9. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem kéne a hisztiddel bosszantani anyádat. Inkább gondolj bele a helyzetébe.
2018. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges h én írtam valamit félre vagy másképp kellett volna leírnom. Felesleges volt próbálkoznom... ha ebből csak azt vetted le h nem kéne hisztiznem akkor gratulálok neked. :D remélem a te anyukád is rád erőszakolta a saját akaratát bocsánat a nagymamád akaratát plusz lelkileg összezúzott, mert hát te vagy a hibás azért amiért apad "atverte". Én meg értem anyámat h neki mennyire szar lehet De ez akkor se mehet a gyerekek kárára. De nem is az enyemre mert én már leszarom. De egy kislánynak szerinted milyen trauma lehet ha az apjával bántják? És nem lehet saját akarata? Te is csak egy gonosz és öntudatlan ember lehetsz aki mások árnyékában élt 0 EQ val. Köszönöm azért a válaszod 1.
2018. szept. 9. 18:57
 3/3 Cute_Psychopath válasza:

Nem kell tenned semmit. Nem a te dolgod, anyukádé, ha nem múltál még el 18 kötelessége rólad gondoskodni,azt hogy a pénzt honnan teremti elő neked arra amire szükséged van, az 100%-an az ő dolga!


U.I.: egyéni vélemény.

2018. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!