Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális, vagy csak én...

Ez normális, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,óvodás koromban rengetegszer megtörtént,hogy anyukám előttem létesített szexuális kapcsolatot a pasijaival.Az egyik alkalomra konkrétan emlékszem is amikor a férfi rám nézett miközben "csinálta" és ezt mondta: "Majd ha nagy leszel,te is ezt fogod csinálni".

Így 13 évvel később nagyon felkavarónak találom az egészet és undorom mindenféle szexualitástól.



2018. szept. 15. 23:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lényegében arra lennék kíváncsi,hogy ez másoknál is előfordult-e és bennük hagyott-e valami nyomot?
2018. szept. 15. 23:29
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen normális a reakciód. Sajnálom, hogy ezen át kellett menned. Anyukád orbitálisan ostoba volt, már ne haragudj... Ne okold magad. De tenni kellene ellene. Szerintem mindenképp fordulj szakemberhez, pszichológushoz (esetleg utána szexuálpszichológushoz is... de ezt majd a szakemberek tudják, eligazítanak). Ez tényleg egy trauma, amit fel kell dolgozni. Sok sikert kívánok hozzá!
2018. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Normális nő nem a gyereke előtt ... :O Milyen nőknek lehet gyereke más meg meddő.. :O
2018. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló dolgok szemtanújaként én szeretném hinni, hogy normális. Évekig képtelen voltam bármilyen kapcsolat kialakítására. Idővel ez enyhült, 3 éve vagyok együtt a párommal, de a mai napig sokszor asszociálok a látottakra és görcsbe rándul a gyomrom. Párom szerencsére megérti és ilyenkor nem közeledik.

22/L

2018. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem normális kamu kérdéssel terhelni a szervert.
2018. szept. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu,csak mivel erről nem tudok beszélni senkivel muszáj volt leírnom.
2018. szept. 16. 00:27
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Persze, alig pár órával azután, hogy a pistike nemtetszését fejezte ki, amiért a szülei merészelnek szexuális életet élni

Hihető.

2018. szept. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A két szituáció rohadtul nem egy szinten van...
2018. szept. 16. 00:48
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

#5 #7 Miért kell egyből lenézni, illetve miért kell kitalált dologként felfogni?

Igenis léteznek ilyen emberek, mint amiket a kérdésben leírt a kérdező, csak nem mindenki tapasztalja.

Viszont attól, hogy te még nem tapasztaltad az nem azt jelenti hogy nem is létezik.

2018. szept. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
#5 Az ilyen felhasználókkal nem kellene terhelni a szervert és legfőbbképpen a világot, mint Te!
2018. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!