Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet valaha igy jo kapcsolato...

Lehet valaha igy jo kapcsolatom édesanyámmal?

Figyelt kérdés

Tesómmal úgy nőttünk fel hogy míg édesapám keményen dolgozott édesanyám megcsalta. Ez több évig ment, apát az egész város hülyének nézte mig végre elváltak. Apa összejött egy nővel akinek kicsit zűrös múltja van, de nem ellenzem a kapcsolatot mert szeretném ha végre boldog lenne.

Nehezen bocsajtottam meg (és talán még nem is teljesen) anyának amit apával tett, próbálok jóba lenne vele, de olyanokat mond nekem hogy ne hívjam ha probelmám van, csak simán hívjam fel. Arról nem beszélve hogy minden (tényleg minden) beszelegtesnél apa barátnője a téma aki nagyon csúnyán le van hordva anya által (egy éve ez megy). Mondtam neki apával beszéljek meg mert engem nem érdekel erre csak folytatja. A 12 éves tesómnak is folyton lehordja apa barátnőjét (ri*anc, k**, utolsó senki stb) aki már ki van idegileg hogy ezt hallgatja.

Azt mondta nekem múltkor hogy kívánja hogy én is átéljem amit ő mert akkor jobban megértenénk a helyzetét.

Sajnálom hogy igy viselkedik, édesanyám, kicsit ugy érzem kötelességem szeretni de igy nagyon nem megy. Édesapámnak élek. 21/L


2018. szept. 20. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Anyukád tipikus nő,,,nem jo vami nem megoldja hanem félre.. Aztán mikor rosszul jár,kiteszik,,akkor mocskolodni kezd..
2018. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Milyen jók is azok a régi mondások:

Bagoly mondja verébnek...

Az kiabál akinek a háza.....

2018. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Anyukád nagyon szerethet ha rosszat kiván neked,a rosszat amúgy magának köszönheti ok és okozat..
2018. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy valaki a biológiai anyád, vagy bármilyen más vérrokonod, még nem vagy köteles őt szeretni. Édesanyának lenni nem azt jelenti, hogy megszülsz egy gyereket, hanem az, hogy úgy bánsz vele, olyan példát mutatsz neki, hogy az a gyerek boldog és kiegyensúlyozott felnőtté váljon. A te anyád ezt abszolút nem adta meg neked a leírás alapján. Egyáltalán nem vagy rossz ember attól, ha nem szeretsz egy ilyen anyát.
2018. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudhatod az előzményeket! Lehet igy van ahogy leirtad, de ha nem? Ha Apukad előtte csinált vmit es erre ez volt a bosszú Anyukadtol???

Mert en igy jártam. A gyerekeimnek beadta az exem hogy egy ffi miatt hagyom ott az apjukat. Arrol "elfelejtett" emlitest tenni nekik hogy meg MIELŐTT megismertem a páromat, ő érdekhazasságot (névhazassagot) kötott egy nővel 6 hónappal azelőtt+ lett egy bnője 8 hónappal előtte.... Minden bebizonyithato volt igy duplan égett az exem a gyerekek nem is igen kivancsiak ra mert csúnyán átverte őket.

Szóval csak azert irtam le ezt mert nem biztos h 100% mindent jól tudsz!

2018. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez tudni az előzményeket. Megcsalásra SOHA SEMMI mentség nincs. Bosszú sem, az meg ráadásul gyerekes dolog is. Ha nem tetszik valami, akkor szakítson, költözzön külön, váljon el, de a megcsalásnál gusztustalanabb dolog nincs.
2018. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen előzmény? Ha nem vagyok boldog,meg beszélem,nem segít,akkor elválok,nem megcsalom és nem házas nőként keresem a prédát,de ma divat teherbe is esni mástól úgy h még ki se mondták a válást,és ki se hűlt a férj helye----
2018. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!