Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet egy ilyen helyzetet...

Hogy lehet egy ilyen helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés

Anyám el akar válni a jelenlegi férjétől (bő két éve vannak együtt és tudnak egymás létezéséről) de vettek közösen egy házat amit anyám meg akar tartani. A házban majd lehet nekem egy szobám amit úgy rendezek be ahogy csak akarok (18 éves vagyok, dolgozom, a saját szoba lehetősége utoljára 10 évesen vonzott de sose kaptam meg szóval már mindegy) De összességében a ház a húgomé lenne aki kijelentette, hogy neki nem kell. A lényeg az, hogy anyám azt kérte a jövőben támogassam (már ha benne vagyok) némi összeggel ha már van fizetésem ugye, hogy vissza tudja fizetni a fickójának a részét a házból. Nekem meg az alapfizetésem arra lesz elég, hogy a párommal egy albérletet fizessek, éljek, és gyűjtsek a továbbtanulásra.

Ha viszont nem segítek anyámnak végleg belesüllyed az alkoholizmus gödrébe amit szintén magának ásott. Kb bármikor hívom és nem dolgozik akkor részeg. És a húgom csak 13 éves. Neki még anya kell és én szar anyja vagyok mert nagyon sok dolgot nem tudok úgy nevelni belé, ahogy szeretném.

Hogyan kéne most lépjek? Mondjam el anyámnak, hogy el akarok költözni a párommal? Pokollá tenné a mindennapjaimat, mert utálja a páromat is.



2018. szept. 23. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Költözz el és vidd magaddal a húgodat is. Jobb lesz neki a testvére mellett (aki persze, hogy nem lehet jó anyja, jó testvére viszont nagyon is lehet, és többet senki se vár el), mint egy alkoholista példakép mellett.
2018. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
No comment.. Fugnám a hugit és mennék,,,
2018. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A házat meg kellene tartani,mert az egy biztos menedék,de az alkoholról le kell mondani,mert elviszi a pénzt.
2018. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!