Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kapcsolat megszakítása szülővel?

Kapcsolat megszakítása szülővel?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki valamilyen okból kifolyólag megszakította vagy meg akarja szakítani a kapcsolatot valamelyik vagy mindkét szülőjével? Ha igen, miért? És hogyan?

2018. szept. 23. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Családon belüli nemi erőszak,alkohol agresszio,lopás,drogos teso szenté avatása. Egy szó nélkül eljöttem mikor meg lett a kelló dugi pénz,vissza se néztem,nem bántam meg,boldog családi életet élek..
2018. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is alkoholizmus, erőszak.
2018. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim nem ismerik az önzetlen szeretet fogalmát. Minden, amit valaha tettek vagy tesznek, elsősorban saját magukért van. Emellett iszonyat infantilisok, mentálisan éretlenek, semmiért sem vállalnak felelősséget, sőt, minket, a gyerekeket kezdték okolni a saját kudarcaik miatt. Mindent tönkretettek maguk körül, köztük az én és a testvérem életét is. Egyébként elváltak, csak mikor már felnőttek voltunk, de akkor már rég mindegy volt. Apámmal akkoriban szakítottam meg a kapcsolatot, mert továbbra is csak terrorizált lelkileg, anyámmal pedig pár hónapja zártam le. Még nem tudom, hogy fogom feldolgozni.
2018. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most készülök rá. Apukám sokat veszekedett, kiabált, féltem tőle. Sokszor érzelmileg zsaroltak, nem mondhattam el a saját velemenyemet, mert ok akartak irányítani. Nincs privát szféránk, mert atjarkalnak (van kulcs, mert tőlük kapott kölcsönhaz). Sokszor én kerültem felnott szerepbe, mert apukám ram hárított dolgokat ey nem vállalt felelősséget. Egyszer a sok kiabálása miatt panikbeteg lettem. Végtelenül kiszolgáltatott helyzet volt. A betegség miatt nem volt erőm elköltözni, de közben jól kellett kijönnom vele, hogy tobb veszekedés ne legyen, hogy rohamaim se legyenek. Sokszor azt érzem, hogy Sosem lesz vege ennek, mert lelkileg ujra es ujra megélem. Lhet nem hangzik nagy dolognak, de lelkileg eleg nehez elviselni.
2018. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!