Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha teljesen...

Mit csináljak ha teljesen megromlott a kapcsolatom az idősebb fiammal? És megváltozott?

Figyelt kérdés
Régen elég kövér gyerek volt, de volt sok barátja meg bírta mindenki, vidám gyerek volt. Amit nem szerettem annyira hogy pár rokonom, és az apja is szekálta őt emiatt, biztos rosszul esett neki de noszogatásomra elkezdett eddzeni és nagyon sokat fogyott, izmot is szedett fel , de teljesen megváltozott már, mi egyáltalán nem érdekeljük már, önimádó és nagyképű lett, az öccsét dagadt g*ci jelzőkkel szokta illetni, füvezik, xanaxot is szed mert posztolt már képet, nem egyet, volt olyan amire azt írta hogy "bulizni fogunk egész este, nem érdekel az életem" magyarul ezt jelenti amit írt fölé mellé pózol, párom meg hozzá vágta mi lesz így belőle és azt mondta a 20at már úgy sem éli meg és nem érdekli. Nagy nehezen eljött rokonokhoz családi összejövetelre, akkor is csak a negativitás és az unottság látszott rajta, egy szót sem szól, egyszerűen semmi nem érdekeli mindenre szarik rá és ha itthon van egy kevés időre akkor meg egésznap szobájában van zenét hallgat és telefonozik. Látni rajta szét van csúszva teljesen de én meg nemtudok vele mit kezdeni mert nem érdekeljük. Így utólag bánom hogy noszogattam fogyjon le, sokkal normálisabb volt mikor kövér volt legalább mosolygott és volt életkedve. 16 éves gyerek.

2018. szept. 24. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Ne adj neki pénzt semmire.Kaját vigyen otthonról, arra se adj pénzt.

Ültesd le, mondd neki, hogy ennek itt most vége, nem tűröd tovább ezt amit csinál.

Majd akkor kap valamit ha normálisan viselkedik.

Hol az apja?

2018. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
A kövérség egésszégtelen,de az állando szekálás is,manapság hemzsehnek a 16 20 éves roncsok hála a sok szeretnek amit otthon kapnak.
2018. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ismerős...gratulálni tudok csak nektek.......

Valószínűleg azt érzi hogy számotokra most hogy lefogyott lett értékes ember. Vidd el pszichológushoz. Bár azon ki vagyok borulva hogy egy 16 éves gyereket nem tudtok megnevezn? Most még tudtok segíteni. Idősebb lesz már nem. És valószínűleg amint 18 lesz el fog húzni otthonrol.

2018. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*megnevelni
2018. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Depis a szénhidrát hiány miatt. Adj neki cukrot.
2018. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!