Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a jó megoldás,...

Mi lenne a jó megoldás, kapcsolattartáskor párom fia hol aludjon?

Figyelt kérdés
Van három gyermekünk ,nekem egy 6 éves gyermekem, páromnak 5 éves gyermeke, és egy közös 2 éves. A 2 éves velünk alszik. A másik 2 nek van külön szobája, a párom fia nem akar magába aludni ezért a matracát beteszi éjszakára az én gyermekemhez és ott alszik. Ez így zajlik egy éve. Most szombaton jött anyósom ezt meglátta. Tegnap hívta a férjem, hogy neki panaszkodott a gyerek, hogy matracon alszik, de ezt senkinek nem mondta el csak neki. Anyósom azt mondta aludjon velünk egy szobába tegyük ide az ágyát. A kicsi felébred éjszaka, a másik szobába nem fér el 2 ágy. Mit tudunk csinálni? De ezt a,gyerek találta ki, hogy matracon alszik.

2018. szept. 27. 16:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak az anyósod kavar. Milyen érdekes, így megy ez egy éve, és pont, amikor anyós is volt Nálatok, és meglátta, utána "panaszkodott" neki a gyerek.
2018. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%

Jól értem, a férjed fiának is van külön szobája?

Egyik szobában se fér el 2 agy? Vagy egy fotelagy ?

2018. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Bútoroktól nem fér el.
2018. szept. 27. 16:25
 4/31 anonim ***** válasza:
21%

Elso, ne kombinalj, nem kell mindenert az anyost szidni. Siman lehet hogy miután az meglátta a matracot, megkérdezte a gyereket az meg elmondta őszintén, hogy ez neki nem jó.


Kérdező, éjjeli fény, nyitott ajtó?

2018. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Van éjjeli fény a szobájában, az ajtót soha nem zártuk be.
2018. szept. 27. 16:37
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg egy emeletes ágy? :)
2018. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
46%

Magyarul a gyerek fél a sötétben.. ez a probléma forrása.


S ti ezt csak úgy hagyjátok?

Komolyan nem értelek titeket.. egy éve hagyjátok, hogy a fejetekre nőjjön a probléma, miközben már megoldódhatott volna.


A panasz alapján a gyermeknek nem annyira kényelmes az a sima matracos alvás de annyira fél a sötétben/egyedül, hogy inkább kényelmetlenül alszik csak, hogy ne legyen egyedül...

Nem is értem, hogy erről miért nem beszélgetettek a partnereddel és nem jutottatok erre a következtetésre..


Meg kell oldani, hogy ne féljen a sötétbe! Ha kell szakember segítségét kell igénybe venni!!

A gyerek az első.. és az anyósnak köszönetet mondani, hogy legalább felkavarta annyira az állóvizet, hogy ide kirakod a kérdést és felhívják a figyelmetek arra, hogy a probléma forrását kell megoldani..

2018. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Az anyukájánál magában alszik éjjei fény tévé nélkül, itt felkölti a férjem egy órakor, három órakor, hogy mese kell, és bekapcsolja neki mert ha nem úgy ordít, hogy mindenki felébred, 2 tévénk van, az én gyerekem este néz fél 9 ig mesét utánna kikapcsolom , de ha,itt van az akkor kapcsol ki mikor magától kikapcsol. Utánna vissza kapcsoltassa, ami szerintem nem helyes.
2018. szept. 27. 16:52
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Ez a matrac dolog szerintem a nagyinak nem tetszik csak.
2018. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem,hogy kényelmetlen lenne a matrac,mi egy évig aludtunk úgy,mert nem volt ágyra pénzünk lakásvásárlás után.Mikor lett ágy,visszasírtam a matracot.Szerintem is anyós találta ki
2018. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!