Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is ez beteges...

Szerintetek is ez beteges szülő gyermek kapcsolat 30 felett?

Figyelt kérdés
Exem otthon lakik a szüleivel. Szakítottunk, a szakításunk oka, hogy számomra “ sok” volt a szüleivel való kapcsolata, ahogy bántak vele, beszéltek vele.. Az anyukája kicsinek hívta, elmentunk evfordulos vacsorara, az apja leteremtett minket minek mentünk el, amikor ott a kolbasz a sütőbe. Többször előfordult, a mikor hozzajuk mentem, hogy mar lefekveshez keszulodtunk es az anyukaja bejott a szobaba, oda jott es csak beszelgetni akart, vagy kozenk fekudt. Kimentunk cigizni az erkelyre rank szolt “ kiraktam hűlni a tökfözeléket, bele ne hamuzzatok “. Hozza teszem a paromnak volt eleg penze, hogy elmenjen sajat tulajdonu lakasba lakni, nezte is őket, de valahogy mindog ott volt “ majd “ meg tobbszor mondta, jaj hat majd ha a szulei idosek lesznek apolnia kell őket. ( 50-es emberekrol beszelunk ). En ezt megelegeltem, mert az egy dolog ők, hogy altak hozza, ő is gyerekként viselkedett. Mi vezet ide, hogy szulok igy kezeljenek egy felnőtt embert ? Hasonlo tapasztalata valakinek ? A pszichologiai okokra vagyok kivancsi mi vezethet ide..

2018. szept. 28. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem, nem tartom betegesnek. Ők egy család. Nem csak egymás mellett élnek ahogy most a többség, hanem családként. Az exed hozott egy döntést, ennyi, neki jó, a szüleinek jó.
2018. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát egyes, te is elég beteg lehetsz, ha az számodra nem beteges, hogy anyuci közéjük feküdt az ágyba.... Jól tetted, hogy otthagytad az egészet a csudába. Mi lett volna még. Te is lehettél volna gyerek, akit majd ők irányítanak. Kiszabadultál. Én ehhez csak gratulálni tudok, a legjobb döntés volt.
2018. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

én meglepődtem volna hogyha a mutter közénk feküdt volna az ágyban :D


28F

2018. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez beteges, nem egy családra vall, hanem egy beteg családra! :D párom húga hasonló, ő is befeküdt közénk egy nyaraláson! :D én akkor 22, ő 23, párom 26 volt. Otthon is folyamatosan a bátyja ágyában feküdt, mikor odamentem hozzájuk, még én éreztem magam szarul, mert nem akart elhúzni a barátom szobájából. Barátomnál hamar elmúlt szerencsére, már nem vevő erre a majomkodásra. A tesó néha még azóta is próbálkozik, pedig már 25 és 28 évesek.
2018. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
én is meglepődtem, hogy minden hazugságot, rágalmazást bevesznek a gyakorin, amit dühös, mérges, bosszúvágyó elváltak írnak az exről és exanyósapós stb-ről.
2018. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
5! Tán te is ilyen vagy? Véded magad? Sokan azthiszik ez kamu, csak az hiszi el, aki már látott ilyet :/
2018. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy nagyon naív vagyok, de annak mi értelme ha ismeretlenül csak rágalmazásnak ír ki valaki kérdést? Ezt sok kérdésnél olvasom a hozzászóloktól, de én nem hiszem, hogy csak azért ír valaki ilyesmiket, hogy vagdalkozzon. Ennek maximum akkor lehetne értelme ha neveket is feltűntetne, egyéb esetben minek?!?! Tehát nyilván érdekli és foglalkoztatja ez a dolog, hiszen akárhogy is, de ezt neki is fel kell dolgoznia. Szerintem amiket leírt mind egészségtelen 30 évesen...Persze normális család, mert nem csak élnek egymás mellett...mivan?!?! Az normális dolog, hogy egy 30 éves felnőtt otthon él a szüleivel és nem tud leválni róluk? Nem, ez nem normális és főleg nem egészséges.
2018. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem csoda h ennyi apa lelép,beteg nők ezek..
2018. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, aki a 14 éves fiáról és magáról olyan fotókat oszt meg, hogy ha nem ismerném, azt hihetném, valami pedofil nő. Állandóan úgy címkézi, hogy "kicsi szerelmem". Na, ez fog olyan helyzethez vezetni, amit a kérdező tapasztalt.
2018. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem lehet ebből megállapítani, hogy beteges-e a kapcsolat, lehet évekig voltatok együtt, egyszer befeküdt közétek az anyja, mert éppen beszélgetettek, vagy olyan volt a helyzet, nem abnormális feltétlen, csak kiragadott példákat írsz, a volt pasid meg szeret a szüleivel lakni, nem tetszett, leléptél, ennyi.
2018. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!