Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha sokszor sírva...

Mit tegyek ha sokszor sírva fakadok az anyámtól?

Figyelt kérdés
Idén felvételizem, 4-5 tanulos vagyok es folyton azt mondja hogy retardált vagyok ami nem igaz, meg hogy egy szar senki lesz belolem. Mindik bunkon szol hozzam ordibal mindig cigizik es egy paraszt velem. Mit tegyek hogy ez változzon?? Ha megrobalom elmondani neki ugy csavarja a dolgot h vegul en erezzem magam rosszul. Sokszor sirok is miatta. Tanácsok??

2018. szept. 29. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell mások minden hóbortját a melledre szívni. Nagyíven kell rá tenni.

A jutubon sok megoldást találsz az ilyen szituációkra.

2018. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
hagyd rá,higgy magadban hogy igenis jól haladsz. Lehet rajtad tölti le amit rajta is az ő szülei. Csak figyelj a célodra,és hagyd hátra az utálókat.! Kitartás! :)
2018. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nagybotos ***** válasza:
68%

Kedves4-es-5-ös!


A hiba természetesen anyádban van. Őt Te nem tudod kigyógyítani ebből, mert nygyon mélyen van benne sérülés. De itt a lényeg, hogy te tanuld meg nem felvenni. Úgy nevezett meta szinten magasabb szinten válaszolgass. (én ezt 6-8 évig tanultam egy kiváló, együttérző orvos- pszichoterapeutától. Egy ilyen "METE" VÁLASZPL: ANYA! Miért teszed, mondod ezt? Miért akarsz fájdalmat okozni? Vagy : Tudod, hogy ez mennyire rosszúl esik? A megtanulás azt jelenti, hogy VALÓBAN fölé tudsz emelkedni a szitunak, hogy TÉNYLEG nem fáj neked.

Mint hasonlo gyötrelmeket elviselt szívesen kommunikálok veled (bármilyen formát is választasz erre) Én vágül megszabadultam. Továbbra is "simfelt" de némi sajnálkozó szeretettel felülről tudtam kezelni ezeket. Az <andorandras@gmail.com> címemet inkább használom.

Együttérzéssel Czoch Andor

2018. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Kedves Andor!

Írhatok neked én is, annak ellenére, hogy nem én írtam ki eredetileg a kérdést?

2018. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jó ez nem teljesen igaz, csak dühömbe írtam ki, tekintsétek töröltnek, mert amitt irtam kihagytam jó pár részletet, meg hülye KAMASZ vagyok és csak rohadt mérges lettem. Bocsi. és nagyon szeretem az ANYUKÁM. De azért köszi a kommentet. Nem kell írni
2018. szept. 30. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!