Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzi úgy anyukám, hogy...

Miért érzi úgy anyukám, hogy csak úgy simán lek***ázhat?

Figyelt kérdés
Egy ideje új barátom van, amit anyukám és a velünk lakó mamám nem igen akar elfogadni. Előtte 4 évig jártam egy sráccal, aki mivel még nagyon fiatalok voltunk, a munkahelye miatt nálunk is lakott, ez sok gondot okozott, anyukám és nagymamám nem nagyon szerette a volt barátomat. Viszont most már felnőtt vagyok, csak 2 hónapig lakom már itthon, barátomat pedig szívem szerint haza se hoznám bemutatni sem, mert félek, hogy ezt a kapcsolatomat is tönkreteszik. Anyukám a minap amikor átmentem barátomhoz takarítani meg segíteni a ház körül, lekrvázott meg lecsicskázott, és a fejemhez vágta, hogy olyan vagyok, mint egy ki**szott menyasszony és hogy egy igazi r**anc vagyok. Mit tegyek? Mondtam neki, hogy nincs joga ehhez, kisebb koromban is ezt csinálta és örökké csak azt válaszolja erre, hogy az ő házában úgy beszél velem, ahogy csak akad. 24/L
2018. szept. 29. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Sehol sem beszélhet úgy, ahogy akar, csak saját magáról.

Amúgy, 24 éves, felnőtt, önálló, dolgozó nő vagy. Irány egy albérlet és önálló, független élet.

2018. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Az új barátodat anyukádék nemigen akarják elfogadni.

Anyukád és nagymamád nem nagyon szerette a volt barátodat.

Összeszorított fog és emelt fej: ennyit tehetsz, a fürdőszobában pedig kisírhatod/kidühöngheted magad! Minél előbb költözz el!

2018. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
"Ezt gondolod? Rendben. Én x-kor elköltözök innen és onnantól kezdve soha többé nem kell engem látnod."
2018. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

qrvázd le te is, és közöld, hogy úgy beszélsz vele, ahogy akarsz


ha nem tetszik neki, elköltözöl

2018. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi debil szülő van te jó ég. Valahogy éld túl azt a 2 hónapot amíg még ott laksz vele aztán onnantól kezdve megmondhatod neki, hogy ha látni akar lesz szives kukturáltan viselkedni.
2018. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Fogadjunk csak baratodnal takaritsz otthon lusta vagy
2018. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

"Miért érzi úgy anyukám, hogy csak úgy simán lek***ázhat?"


Nem szép a stílusa, de ő ismer téged.

Továbbá van egy csomó olyan infója rólad amiket itt -nyilván- nem mondasz el amadról.

(Amúgy tőle kérdezd.)

2018. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!