Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is mondott ilyen...

Másnak is mondott ilyen hülyeséget az anyja?

Figyelt kérdés
Nekem régen azt mondta, hogy ha feláll, az azt jelenti, hogy pisilnem kell, meg, hogy a pisi a heréből jön.

2018. okt. 3. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ma ésszel lehet hülyeség. De sok szülő kerüli a kínos témájú beszélgetést a gyerekével (lásd a felvilágosítás hiányát), így mond valami elterelő választ hogy a gyerek ne maradjon kérdés nélkül. Nem azért mondta, hogy a herében van a vizelet, mert "hülye", vagy nem tudja, hanem mert ezzel kerülte el hogy elmondja az igazat és a visszakérdezések miatt a szexualitásról kelljen beszélnie. A régebbi generációknál ez egy időben tabu is volt, aki ilyen szellemiségben nevelkedett, az nem tudja jól kezelni a helyzetet.
2018. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, csak, hogy mással is volt e ilyen
2018. okt. 3. 17:48
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Nő vagyok. De nem úgy van, hogy ha pl. reggel pisilnetek kell, akkor tényleg feláll, vagy az csak a reggeli merevedés miatt van? A második az hülyeség.
2018. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Ja és nem, nekem nem beszéltek ilyen hülyeségeket, de lehet nem is 4 évesen kérdeztem meg, mert egy ovisnak valószínűleg én is inkább elterelném a figyelmét és nem mennék bele a részletekbe.
2018. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 és miért csak a reggeli vizelési ingerkor állna fel?

[link]

2018. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

lehet kerülte is a témát

meg lehet nincs tisztába a biológiával se 100% ig

2018. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

(Gyerekekkk a kérdésére válaszoljatok szegény gyermeknek)

Igen,emlékszem volt valami,de nem nagy dolog. Mikor először megjött a havi bajom akkor azt mondta,hogy ezt minden ember át éli. Persze,a fiúk nem élik át,de na,ő nem vette észre hogy zöldségeket beszél. Vagy én voltam túl hülye és a minden ember alatt csak a lányokat értette de na. Lehet azért volt mert hajnali 4 volt.

2018. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Erről az esetről a következő jut eszembe:

Tavaly nyáron voltunk egy állatkertben ahol egy 3-4 éves forma kislány sétálgatott az apukájával. A póniknál voltak és a fiú póni éppen akkor akart pisilni. A póni kiengedte azt ami a fiúknak szokott lenni, kislány pedig rögtön megkérdezte:

Apa, ez mije a póninak?

Apuka teljesen lefagyott, szinte látni lehetett ahogy dolgoznak a kerekek a fejében.. majd azt mondta:

Öö...öö.. a csápja... igen a csápja az!


Szóval most már mindenki tudja, hogy a fiú póniknak csápjuk van. :D

2018. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálam volt ilyen. A szüleim gyerekkoromban azt mondták nekem, hogy a gyerek az úgy lesz, ha egy fiú meg egy lány nagyon közel mennek egymáshoz, és a mai napig bennem van, hogy ilyen 9-10 évesen attól parázok, hogy ha egy fiú mellé állok a tornasorban, vagy megölelek egy fiú rokont, vagy egy fiú osztálytársam fogócska közben véletlen nekemszalad, akkor én attól terhes leszek.
2018. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!