Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire szólhat bele apukám,...

Mennyire szólhat bele apukám, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak 10 éve. Eddig felém se nézett apám, mert 200 km-re lakott. Most ide költözött, abba a városba ahol én lakok. Felém se nézett,10 év alatt kb. 5x találkozott, néha telefonon beszéltünk, de ennyi. Most hogy vissza költözött állandóan parancsolni akar, volt ügy már a gyámüggyel is, mert zaklatott minket anyukámmal. De utána kibékültünk, mert azt mondta normális lesz. Mindenbe korlátozni akar, nem mehetek sehova, azt mondja, ha elmegyek valahova eljön értem, barátommal nem találkozhatok. Anyukámmal jó a kapcsolatom, ő azt mondta addig mehetek szórakozni, barátomhoz ameddig nem látszik meg az iskolai teljesítményemen. Arra lennék kíváncsi mennyire elég az anyukám beleegyezése?

2018. okt. 3. 21:08
 1/10 A kérdező kommentje:
És a másik, hogy hiába nem mondom neki, hogy megyek valahova. Hívkál, írkál, hogyha nem veszem fel baj lesz. Képes átjönni.
2018. okt. 3. 21:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ő a gondviselőd, akkor az számít, amit anyukád mond. Neki mondd el, hogy zavar, hogy az apukád nyomul, majd ő beszél vele.
2018. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tud. Mert nem normális. Bepörög és agresszív lesz. Próbált sokszor.
2018. okt. 3. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Beporgetnem en azthiszem.. Az a faxfej,aki a gyerekem fele se nezett 10eve assa el magat...

Ha az anyukad a gondviselod,az szamit o mit mond. Apad had pattogjon jogilag igazabol semmit sem er.. Zaklazasert mrg fel is lehet jelenteni ..

2018. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Átjött balhézni, ha kell ő hétvégén haza hoz barátoméktól. Vagy ha kell a rendőrökkel. Igaz még kiskorú vagyok, de 17 éves.
2018. okt. 3. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Van-e Édesanyádnak kizárólagos szülői feügyeleti joga? Ha igen, vagyis ha apád jogilag nem a gondviselőd, nyugodtan hívjál rendőrt. Ha nincs kirázólagos felüyeleti joga Anyudnak, akkor bonyolultabb a helyzet. 18 éves korodban már nem szólhat bele semmibe, és ha cirkuszol, akkor is rendőrt hívhatsz. Nagyon sajnálom, hogy ez jutott normális családi élet és gyerekkor helyett. Őszintén kívánom Neked, hogy a jövőd szebb legyen.
2018. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán miért tartotok vele kapcsolatot ha agressziv volt elotte is?
2018. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs felügyeleti joga és tudod bizonyítani hogy zaklat, fenyeget szerintem kérhetnétek távoltartási végzést is.
2018. okt. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dan Romeo válasza:
És hova szoktatok kakilni?
2018. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én anya vagyok!! De én nem engedném az exnek hogy ilyen formán 10 év után bele szóljon a gyerekem életébe! Eddig nem volt az apja es nem látogatta nem vette ki a részét akkor most se tegye!! Én neveltem tehát én döntöm el hova mehet és hova nem! Anyudnak kell ezt vele elrendezni!!
2018. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!