Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám le...

Normális, hogy anyám le pénzéhes k. vázta az edzőmet?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam edzésen, és kb 10 perc volt belőle, mikor rosszul lett, és a mentők (!) Vitték el.

Azt mondta, hogy azt az 5 perc futópadot, meg a nyújtást, csináljam meg egyedül. Mikor hazamentem, és elmondtam, elkezdett morgolódni, hogy mekkora egy pénzéhes kva, ő az összes pénzt visszaadta volna, amit az edzésért kértek. (Jelzem, ő hegedűtanár, és volt, hogy a lánya rosszul lett, és.szó nélkül elhúzta a csíkot, mikor egy vendége ott ült.) Szerintetek igaza van?



2018. okt. 4. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Nincs:DD


Nem tudom milyen front van ma, de valami nagyon nagy lehet, mert mindenki be van vadulva:xD

2018. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

"Jelzem, ő hegedűtanár, és volt, hogy a lánya rosszul lett, és.szó nélkül elhúzta a csíkot..."

Az anyádról írsz itt? A szövegkörnyezet szerint igen. De akkor a lánya te vagy vagy a testvéred, de akkor meg miért utalsz úgy magadra vagy a testvéredre, mint egy kívülálló? :O

2018. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Az edződ egy tisztességes ember és aki egy tisztességes embe ellensége, az az én ellenségem is.
2018. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Milyen óriási összegről van szó?

Az edző meg biztos direkt lett rosszul, hogy ne kelljen végig veled foglalkoznia, és eltehesse a teljes összeget.

2018. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Nincs igaza anyukádnak! Remélem hamar rendbejön az edződ!
2018. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Kamu
2018. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó. Miért lenne kamu?
2018. okt. 4. 18:23
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

2, mert nem volt eléggé kidolgozva a mese még :)


Az is hihető, hogy elviszi a mentő, de még osztogatja a tanácsot, ki mit csináljon, miután elvitték :)

2018. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%

Azért ne őrüljünk már meg, én nem hiszem, hogy kamu. Legalábbis az én anyám is így reagált volna, létezik ilyen...

Hogyne lehetne még kiadni a feladatot, nem halálozott el szerencsétlen, csak rosszul lett, a mentőt meg ráhívják mindenkire. Én még epegörcsök közben is dirigáltam a férjemnek, pedig az tényleg nem volt semmi. Neki meg simán lehet, hogy csak leesett a vércukra.

Nyilván nem normális, s mivel én is edzőnek készülök, ezt megjegyeztem :D

2018. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Valaki fordítsa már le könyörgöm.


"Tegnap voltam edzésen és kb 10 perc volt belőle, mikor rosszul lett, és a mentők (!) Vitték el"

Az anyád ott volt melletted az edzésen onnan vitték el a mentők? Mert akkor úgy kellett volna írnod, hogy tegnap anyámmal edzeni voltam, vagy ha otthon, akkor anyám hívott, vagy valaki, hogy anyád rosszul lett.


"Azt mondta azt az 5 perc futópadot csináljam egyedül" - Ezt ki mondta anyád, vagy az edződ? Egyébként futópadhoz milyen segítség kellett volna?


"Mikor hazamentem, elkezdett morgolódni" - addigra visszaért a kórházból? Gondolom egyből rohantál haza, tehát fél óra alatt visszaért a kórházból?


Anyád gyerekéről, a testvéredről, vagy magadról :D úgy beszélsz, hogy a lánya?


(Jelzem, ő hegedűtanár, és volt, hogy a lánya rosszul lett, és.szó nélkül elhúzta a csíkot, mikor egy vendége ott ült.)Mi az hogy szó nélkül elhúzta a csíkot? Ez meg mit jelent?...Ilyen hegedűre írt nótát nem ismerek... :D Mi az hogy vendég bazki :D Talán tanítvány...

Bazki sokat megéltem már itt a gyakorin, de ilyen érthetetlen, zagyvasággal még nem találkoztam.

2018. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!