Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyermekei! Ti...

Elvált szülők gyermekei! Ti huszonévesen hány hetente találkoztok az apátokkal? Ott is alszotok néha? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 15:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Kéthetente egy délutánt mikor hazamegyek hétvégére az egyetemről. Nem alszok ott. A kapcsolatunkat jónak mondanám, de nem olyan szorosnak, mint anyával. Alig mondok el neki dolgokat a magánéletemből.
2018. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Tíz éves korom óta nem láttam. Nem is érdekel már. Csak egy idegen.
2018. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
minden hétvégén mikor hazamegyek az egyetemrol atmegyek hozza is, ebedre szoktam menni es maradok deutan pár orat. a kapcsolatunk jo, en a maganeletemrol is elmeselek kb mindent neki is, meg hetkozben is fel szoktuk hivni egymast.
2018. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Az én apukám tőlem 120km-re költözött. Annyira jó a kapcsolatunk, hogy idő közben az ő városába költöztem:) gyakran vacsizunk együtt, naponta beszélünk-összefutunk.
2018. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem beszélek vele, mióta a gyermekelhelyezési per véget ért. Nem rajtam múlt, igazából én sajnálom, hogy így alakult, ő az, aki neheztel rám.
2018. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
6 éve láttam utoljára, most vagyok 26 éves. A testvérétől megtudta hogy tavaly féjhez mentem és megszülettek a gyerekeim. Egy vagy két hónapja felhívott. Ugyanolyan csapodár mint volt. Nem érdekel, és a gyerekeimet soha nem fogja látni, és engem sem a jövőben. Nem hiányzik a baj. :)
2018. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Évente egy-két alkalommal találkozunk (200 km-re költözött már nagyon rég), a távból kifolyólag ott is alszom olyankor, persze. Amúgy kb. Karácsonykor, születésnapkor beszélünk.

Nem vagyunk rosszban, csak így alakult, sose törte magát a láthatásért. 18-20 éves korom körül volt egy időszak, mikor gyakrabban jártam le (akkoriban ment tönkre a második házassága), de mostanra nekem is megvan a saját életem, anyagilag meg időben sem fér bele a gyakori látogatás.

2018. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Évente max. 4 alkalommal ha találkozunk.

Két utcával arrébb lakik...

Szerintem többet nem kell mondom.

2018. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

10 évesen láttam utoljára, amikor megsimogatta a fejem gyerekként és elment azzal, hogy 2 hét múlva hétvégén elvisz moziba a tesómmal együtt. Az apai ágról unokatesóimtól tudom, hogy még él, született egy féltesóm, attól a nőtől is elvált és most egy albérletben él.

Szóval a kapcsolatunk semmilyen.

2018. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem találkozunk.Meg van sértődve,a nevelőanyàm ellen folytatott bírósági tárgyalás ítélethozása óta.Az unokái sem érdeklik a sértődöttsége miatt...
2018. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!