Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg egy hálátlan fax...

Tényleg egy hálátlan fax vagyok, hogy nem adok anyámnak pénzt?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt volt, hogy nekem volt 35000 ft-om, és anya “kölcsönkért„ 10000-t. egy telefont szeretnék venni a pénzből. Adtam neki végül, mert mondta, hogy sajtaltöltött pulykamellet csinál sült krumplival,azaz a kedvencem. Elment vasarolni, és hazaállított levágott hajjal,.meg egy 60 ft-os zacskós levessel, merthogy nem volt sült krumpli. Találtam egy blokkot a földön, ami egy étteremé volt, 5200 ft-al. Ami azt jelenti hogy én abból a tizesből 60-t ettem meg. Ma is volt ilyen, hogy kölcsönkért, én még nem adtam neki. Ezért elkezdte mondani, hogy mekkora egy hálátlan fax vagyok... Igaza van?

#Anyci
2018. okt. 6. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondod meg hogy van pénzed, tartsd titokban hogy ne tudja és akkor nem kell adni.
2018. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán ninca igazad, azért a pénzért TE dolgoztál meg, nem pedig ő.Ha kér pénzt, legalább mondja el őszintén, hogy mire kell. Kifért volna a kisütnivaló egyébként szerintem, és a krumpli, nem nagy tétel. Sajnálom.
2018. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Meg sem lepődők h nőről szol a kérdés,sajnos ők ilyenek,pénz központúak és szeretnek férfiból gyerekből élni.. Nálunk is a gyerek már rájött szerencsére és elkerüli..
2018. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs igaza. Nekem is vannak gyerekeim, nem kérnék tőlük se fodrászra, se étteremre. Amíg a nyugdíjkassza nem dől be és megkapom a nyugdíjamat, megpróbálom beosztani, és nem rajtuk lógni.
2018. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Halljátok megvettem a telót, és lecseszett, hogy ő abból a pénzből vacsorát akart csinálni (vacsorára sosem eszünk meleg kaját). Amúgy azért akartam telót, mert szeretnék privát beszélgetéseket folytatni a barátnőimmel, nem csak az ő profiljáról írogatni nekik.
2018. okt. 6. 19:30
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy.
2018. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

#6 A férfiak nagyrészt azért hajléktalanok, mert isznak.

És ittak a hajléktalanság előtt is.

Kivétel van, de nagyrészt ez a helyzet.

2018. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
8 Vagy azért mert a hurrikén tipus mindent elvitt alanyi jogon mert nála van a gyerek adu ász.. És a legtöbb nő pucer fenékkel megy házzal távozik..
2018. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy hálátlan !anyukad meg jól elköltöttte a pénzt :/ettélsajtal töltött pulykameltxd
2018. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha a férfi nevén volt a ház házasságkötés előtt, az különvagyonnak számít.
2018. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!