Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szóltam vissza anyámnak?

Jogosan szóltam vissza anyámnak?

Figyelt kérdés
Sosem... Volt olyan kapcsolatom anyummal, mint egy elvárandó anya-lánya kapcsolat. Amióta az eszemet tudom, minden dologért ordibál velem (komolyan mondom) ma azért ordított torka szakadtából, mert elfelejtettem rendesen elzárni a csapot. Nagyon régóta ezt csinálja és mindig elmondja hogy milyen haszontalan vagyok. Pár hónapja hagyta abba azt, hogy folyton piszkál a külsőm miatt. Mert hogy, hogy nézek ki, miért így öltözök fel stb... Mindig úgy éreztem magam, hogy nekem tényleg semmi hasznom nincs ebben a világban, hogy az én véleményem soha nem fog számítani, és a mai napig nem merek megszólalni idegen emberek közt. Most tényleg úgy érzem, hogy öngyilkos tudnék lenni, mert semmi hasznom. Mikor pedig kértem, hogy mehessek pszichológushoz, azt mondta hülyeség. Ő ilyet nem fizet nekem. Túl drága... Elegem lett. Elegem lett, hogy mindenért engem hibáztat és ma visszaszóltam. (Facebookon, mert dolgozott) elmondtam, mennyire rosszul esik minden amit csinál és hogy a folytonos kiabálással nem jut sokra. De biztos vagyok abban, hogy emiatt a "visszapofázásért" is lefogja ordítani a fejem. Néha meg kedveskedik és megkérdezi, miért vagyok ilyen szomorú egyfolytában? (Elmondanám, hogy ha nem otthon vagyok, nagyon vidám vagyok. De ahogy belépek a kapun mintha valami varázsütés ért volna minden életkedvem elmegy) én komolyan nemtudom mit kellene tennem, hogy ne érezzem minden itthon töltött pillanatban, hogy félek mikor szid le megint valamiért. Segítsetek. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2018. okt. 9. 18:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Tanulj tanulj tanulj,és utána szard le a fejét..
2018. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
7%
Tehat baxol magasrol mindenre és csodálkozol hohy kiabál. A vizszamlat szépen megemeli a csöpögő csap, amitg ugye neki kell kifizetni
2018. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak fizetős pszichoterapeuták vannak. A legtöbb, amit tehetsz, hogy egyedül intézkedsz, segítség nélkül nem megy.
2018. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
14%
Ketten éltek együtt? Mi a foglalkozása? Mennyit dolgozik?
2018. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
26%

Tipikus tini vagy, aki a hormonjaiból ki sem lát és mindenben a rosszat látja.


Èn is leüvölteném a gyerekem fejét ha 15 évesen képtelen elzárni rendesen a vizet már vagy 10x egy nap!!!

2018. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%
Ha szar a csap szerelőt kell hivni..
2018. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti előtti*
2018. okt. 9. 18:22
 8/35 anonim ***** válasza:
39%
Áruld már el, hogy ha dolgozott, te meg otthon voltál, akkor hogyan üvöltött veled torka szakadtából? Egyáltalán hogyan látta meg a munkahelyén, hogy te otthon folyatod a csapot?
2018. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Reggel volt ez, én meg du. Írtam neki
2018. okt. 9. 18:29
 10/35 anonim ***** válasza:
26%
Nem, nem jogosan szóltál vissza. Ha felhívják a figyelmedet, hogy butaságot csináltál, akkor stílustól függetlenül te vagy a hibás, elvégre a csap nem tudja saját magát elzárni.
2018. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!