Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis ha egy szulo oraberbe...

Timea123456789 kérdése:

Normalis ha egy szulo oraberben segit a gyermekenek?

Figyelt kérdés

Most jon a masodik babank, surgosen koltozni szeretnenk ehhez minden munkara szuksegunk van! A szuleim felajanlottak h jonnek es csinaljak amit tudnak, ezert 8€ orabert kertek! Miota meghallottak van szakember aki 20€ kapott igy ok is azt kerik!

Egyelore nem mondok semmit tekintve h ingyen felujitottuk a hazuk egyik szintjet ami elkepeszto osszegekbe es munkaba kerult, egy fillert nem tettek bele sot mikor ott “segitettek” szobankent fizettem 250€ a glettelesre nekik.... En nem tudom h voltam ennyire hulye h nem vettem eszre eddig milyen penzehesek de teljesen el vagyok keseredve h ilyenek! Egy honap itt a masik picink es ahelyett h megnyugodnek ilyeneken idegeskedem!



2018. okt. 10. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
El küldeném a lóherébe őket az órabérrel együtt,szép családok ezek,olyan magyarosak..
2018. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem normális!


A pofám leszakadna, ha a segítségemért pénzt kérnék! Szülőként támogatom őket, ahogy tudom, megveszem, amit lehet és ami a pénztárcámból telik, de hogy az ilyesmiért órabért kérjen valaki... Ilyet még nem is hallottam...


Amúgy meg... Ha órabért kell fizetnem, akkor már szakembernek fizetek, aki profi munkát végez!

2018. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Egyik magyar család sem viselkedik így, amelyikkel kapcsolatban vagyok (10 fölötti a családok száma).


Ez nem olyan "jó magyaros", hanem olyan jó szarrágó viselkedés.


Leszokhatnánk már így össznépileg a magyarozásról.

2018. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy nagyon undorító dolog, hogy a saját gyereküktől pénzt kérnek segítségért cserébe...
2018. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Fogadd el a "segítséget" és fizesd ki őket! Aztán amikor ők szorulnak segítségre, (nem is olyan sokára!) majd te is számolj fel nekik szigorúan mindent, még egy tányér levest is! Tényleg az eszem megáll!
2018. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ha anyit kérnek mint egy szakember biztos nem hívnám akkor őket, bíznám akkor egy szakemberre

mellesleg ezek után nem kérnék a "segítségükből"

2018. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért 20 euró/óráért biztos nem az lenne, hogy csinálnak amit tudnak. Ha ilyenek, annyi pénzér még a belüket is kihajtanám.

Természetesen nem normális. Inkább fizessetek szakembert. Azt még aláírnám, ha nálam lenne ilyen helyzet, hogy főzök az ő részükre is, esetleg veszek üdítőt..., de amit ők szeretnének az abszurd.

Könnyű szülést, és egészséget neked és a babának.

2018. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval elkérnének annyit laikusként, mint egy szakember. Miből gondolják, hogy olyan buták vagytok, hogy ugyanazért a pénzért nekik fizettek, ahelyett, hogy profikra bíznátok a dolgot?

Az már csak mellékes, hogy iszonyú kretén dolog, hogy a gyereküktől pénzt kérnek a segítségért. Ha nem akarnak/tudnak segíteni, egy dolog. Nekem a pofám lesülne, ha egy szerettemtől fizetséget várnék a segítségemért.

2018. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Normális szülőnek nem lenne képe pénzt kérni.
2018. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Alapesetben az ember szeretetből segít.

Ha jól értelmezem, ti külföldön éltek, és ha jól sejtem, a szülők Magyarországon. Esélyes, hoigy a segítség miatt nekik szabadságot kell kivenniuk, így kompenzálni szeretnék a jövedelem kiesést, meg az utikoltseget.

Az is elképzelhető az általad leírtak alapján, hogy abból indulnak ki, a múltkor is fizettél nekkk a segítségért, hát evidens, hogy most is fogsz.

Nem kell ezt elfogadni. Közlöd, hogy koszi, megoldjuk és fogadsz szakembereket, akik megcsinálják. Ennyi

2018. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!