Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 20 éves lányom egy 41 éves...

A 20 éves lányom egy 41 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányomnak volt egy 25 éves párja akit mi is nagyon szeretünk a férjemmel észre vettük hogy egyre többet veszekednek de nem szóltunk bele a dolgukba. 2 napja mikor haza értünk a lányom várt minket azzal hogy szakított vele mert másban szerelmes már 3 hónapja és hogy este jön és be mutatja nem nagyon tetszett a helyzet de bele mentünk a férjemmel. Akkor ért minket a meglepetés mikor egy időseb férfi jelenet meg este 41 éves a férjemmel még ismerik is egymást látásból na itt el szakadt a húr és össze vesztünk a férfival is és lányommal sajnos a férjem el vesztette a fejét és meg pofozta a lányunkat ebből az lett hogy össze pakolt és el ment az új párjával. Ma fel kerestem a kislányomat hogy jöjjön haza mindet meg lehet oldani de szinte szóba se állt velem mit tegyek? Nem szeretném hogy ott lakjon meg egy ilyen idős férfival legyen együtt teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek ?
2018. okt. 12. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
91%
20 éves, nagykorú, azzal van együtt, akivel akar. Inkább legyetek jófejek,ha nem akarjátok elveszíteni a lányotokat.
2018. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
76%

Én mikor 21 évesen hazavittem egy 41 éves pasit, az anyukám azt mondta, hogy nagyon helyes, és érezzem jól magam vele!

Na valami ilyesmit kéne nektek is...

2018. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi, de nem nektek kell szeretni a párját, hanem neki. Én sem mennék oda vissza 20 évesen, ahol vernek.


Már rég nincs kislányod. Van egy felnőtt nő, akinek te vagy az anyja. Ezt próbáljátok agyilag feldolgozni a férjeddel.

2018. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 jdfGabrella ***** válasza:
29%
Én nagyon nem örülnék annak hogy lágyon ilyen fiatalon ilyen öreg pasival van.
2018. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
86%
Az az alap, hogy bocsánatot kértek a lányodtól és a párjától is! Ő már egy felnőtt nő, nincs beleszólásod a párkapcsolatába. Fogadd el!
2018. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a 41 éves pasitól több jót kap mint otthon ahol apuci veri mert nem ő választhatja ki a párját h ezt kell szeretned mert fiatal.... Csodálkozol h lelép? Ahol megpofozzák felnőtt nőként mert önállóan választ párt akit ő szeret,nem olyannal él akit kinéztek neki v épp akivel szar a kapcsolat és ugyis megcsalja majd.. Remélem a közeletekbe nem megy többet.
2018. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
36%
Lehet irigyek is vagytok h neki jo kapcsolata van nem veszekedős félre izélós birtoklós fos,erre irigy sok szülő ahol hasonló szarban élnek,éljen a gyerek is érzelmi fosban--
2018. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:
Én nem tudom el hinni hogy ennyire el rosszul neveltük mert el mondta hogy a régi párját meg is csalta ezzel a férfival meg az egész család ki akadt ere kivéve a nagyapja aki el mondta hogy neki már ki öntötte a lány a szívét na ekkor nem akartam hinni a fülemnek hogy pont a nagyapja adta alá a lovat hogy ne maradjon egy rossz kapcsoltban és mondja el másik férfinak mit érez iránta
2018. okt. 12. 20:31
 9/104 anonim ***** válasza:
11%

Nyilván jobb lenne a lányodbak egy fiatalabb férfi, és 90%, hogy lesz is. Ha nem egy tanulatlan prosztó proliról van szó, aki mellett a lányod tönkremegy, nincs probléma.

A pofon meg érthető, nem tudni miket vágott a kislány az apuka fejéhez, milyen szílusban, de akkor is illik egy bocsánatkérés. Te meg, mint anya, támogasd passzívan a lányod kapcsolatát. Nem kell agyonajnároznod a férfit, de legyél nyitottabb.

2018. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
94%
" a nagyapja adta alá a lovat hogy ne maradjon egy rossz kapcsoltban és mondja el másik férfinak mit érez iránta" Hallgatni kell az öregekre- Nagyon jól mondta a papa a lányodnak.
2018. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!