Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Anya egyszerűen nem érti meg azt, hogy már nem tudom tartani a kítűnő szintet.

Múltkor úgy voltam vele, hogy na most majd nagy nyugodtan megbeszéljük, de nem, amikor azt mondtam hogy "nagyon sok a stessz" akkor elkezdett fulldokolva röhögni.Nem érti meg hogy napi 9 órával nincs időm minden anyagot 100%osan bevágni.Tisztában vagyok vele hogy komolyan kellene venni az iskolát, de nem hiszem hogy 2-3 négyestől a bizonyítványban közmunkás leszek.Utána amikor "veszekedünk" (ő ordibál én próbálkozok nyugodt maradni) minden rokonnak/barátnak/ismerősnek elmondja túlozva,hogy milyen egy hisztis r_banc gyereke van.Apa ezt be is veszi, és utána én leszek a véres rongy a házban.Bezzeg ha az féltesóm hoz egy intőt nem kap semmit se.(másik házasságból születtem mint az öcsém)


Szóval mit tegyek?



2018. okt. 13. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Fogadd el h becsusztál,sose leszel jo a kitunovel akkor a hajszined szemed állása lesz a gond,tanulj tanulj aztán lépj le észre veszik majd,sajnos sok anya nem lát tul az aktuális mozaikján és az uj gyerekén.
2018. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Oh azt kifelejtettem, hogy a suli miatti izgulásnak megvan már a "hatása" is, esténként hányingerem van,émelygek meg ilyen pánikroham szerű tüneteket csinálok.

(A helyesírási hibákért bocsánat)

2018. okt. 13. 23:37
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Az összes mentális betegség otthoni forrásbol születik,de a többi betegség is családon belüli v munkahelyi eredetű,bizonyos légkör beteggé tesz..
2018. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdemes magyarázkodni neki, hogy miért és milyen jegyeket kapsz szerintem. Azért, mert nincs ráhatása a dologra. Nem ő szerzi a jegyet elvégre.

Durván szólva "fogadja el"...

Ha kérdőre von, engedd el a füled mellett, olyanról beszél, amit nem tapasztal saját maga. Ne törődj azzal, mit gondol rólad, akár ő, akár más, nem a jegyek miatt fogsz a mennybe jutni végül :D

2018. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen “kituno tanulo “ gyerekek 5 ev mulva el is felejtik mit tanultak az otosert. Bemagolt anyagotelfelejti az ember mikor mar nem kell tudni. Torekedj, tanulj amennyit elbirsz es kesz. Hatodik osztalyig konnyu kituno tanulonak lenni. Anyadnak, apadnak milyen vegzettsege van? Milyen jegyekkel vizsgazott?
2018. okt. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Talán tanulni , és nem bulikázni ?
2018. okt. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Netto fassag a jegyekre hajtani. Mèg negyes sot, harmas atlag sem kell az eletben valo boldogulashoz. Nincs szamottevo osszefuges antanulmanyi eredmenyek es a kesobbi boldogulas kozott
2018. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Általában az ilyen szülők rossz tanulók voltak és most a gyereket meg hajtják.
2018. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön ki a napi 9 óra?
2018. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ mi akarsz lenni, hol akarsz továbbtanulni (ha egyeltalán akarsz) vannak olyan szakok, ahova tényleg kell 450 pont fölött, akkor nem árt hajtani (500 a max). Sajnos nem írtad hányadikas vagy, így nem tudom mennyire aktuális még a téma. De ha az, akkor érdemes ezt átgondolni, a saját példám: végig szinte kitűnő voltam, 1-2 négyes csúszott be néha (kaptam is érte itthon, szóval echte ugyanez) majd elmentem egy olyan szakra, ahova 3-massal is simán felvettek volna :D szóval olyan tárgyakból, ami nem kell most nekem, mondhatom, hogy felesleges volt, viszont például a matek kell, és abból örülök, hogy sokat tanultam, mert most könnyebb.

Tehát ha olyan terveid vannak, akkor szard le nyugodtan.

2018. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!