Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ennyi, maradi,...

Miért van ennyi, maradi, korlátolt fiatal szülő?

Figyelt kérdés

Annyira kétségbeejtő mikor sokszor, fiatal szülőktől ilyeneket hallok, hogy jaj a kisfiam ne viseljen rózsaszín felső, nem akarom hogy b***zi legyen belőle. A primitívje komolyan is gondolja ezt, amikor már nem 50 évvel ezelőtt élünk.


Vagy mikor a szülő megjegyzi hangosan a másik gyerekre, hogy ne barátkozz vele, mert zsidó/migráns/libsi és azok rosszak. Nem akartam hinni a fülemnek, de ezeket a jelzők tényleg mondják a szülők a kisgyereküknek.


A másik halálom, mikor a gyerek előtt a mókust, repülő patkánynak nevezi vagy mikor a gyerek belerúg a kutyába a szülők meg megjegyzik, hogy "csak egy állat".


Máskor meg azt tapasztalom, hogy a nagyszülőkben, több elfogadás van és nyitottság mint a szülőkben.


2018. okt. 14. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos ugyan ez a tapasztalatom. Mi nem is járunk haza oda.. Okkal.
2018. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom, ti hol éltek?! Még véletlenül sincs ilyen a környezetemben. Soha nem is hallottam ilyenről.
2018. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak azt adják vissza, amiként nevelkedtek.
2018. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sajnos egyáltalán nem túlzok. Sokfelé járkálok az országban. Budapest (Budafok, Rákoskeresztúr), Heves, Borsod megye, Baranya megye. Persze ez nem hely specifikus, vannak normális emberek is, de sajnos ezt tapasztalom hogy lassan az idősebbek elfogadóbbak mint a velem egykorú (25-30 éves) fiatalok (persze ez is azért iskolázottságtól függ).
2018. okt. 14. 14:52
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Iskolázottságtol függ minden,sokan 8 áltra szülnek a semmire otthoni védőnők tudnának mesélni sajnos..
2018. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is ezt tapasztalom, múltkor az osztályomban ez volt a téma, hogy hogy utálják az ilyen biszexuálisokat meg b*zikat...Megjegyzem, 19-24 éves emberekről van szó...

Meg ezen az oldalon is, ha valaki feltesz egy melegekkel kapcsolatos kérdést, általában pont az ilyen kis 17-20 évesek írják, hogy hát ők nem fogadják el őket, mert aberráltak, természetellenes, amit csinálnak, egy férfinek egy nő mellett a helye, stb.

Amikor fiatalabbakat hallok/látok fujjogni a melegekre, vagy osztani az észt arról, hogy "nehogymán az állatoknak több joguk legyen, mint egy embernek", stb., kicsit olyan érzésem van, mintha dacból, lázadásból csinálnák ezt.

A politikai dolgokkal kapcsolatban mondjuk inkább azt vettem észre, fiatalok és idősek közt is ugyanolyan arányban vannak idióták, sokan nem is értik, miről beszélnek, amikor itt libsiznek orrba-szájba..

2018. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Cigányok nem számítanak... Cigányokkal ne példálózzunk, mert megtévesztő lehet
2018. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Cigányok nem számítanak... Cigányokkal ne példálózzunk, mert megtévesztő lehet"


Nem, nem kell itt mentegetőzni, sajnos egyre több a "white trash" ember.

2018. okt. 14. 16:41
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Amikor fiatalabbakat hallok/látok fujjogni a melegekre, vagy osztani az észt arról, hogy "nehogymán az állatoknak több joguk legyen, mint egy embernek", stb., kicsit olyan érzésem van, mintha dacból, lázadásból csinálnák ezt.

Pontosan.. Viszont agyarországon a nő is állat sajnos,nem ok nélkül nem ratifikálja a kormány az isztambuli egyezménmyt sorban mentik fel az eőszakolókat,minden napra jut egy 4 8 éves elleni otthoni molesztálás a saját rokona által,majd elgondolkodtok mikor be se lehet jelenteni az erőszakot mert nem fog a btkba tartozni nem lesz bűncselekmény, de a melegeket akiket rajta kapnak majd kivégzik,zárkozik az orzság Indiához sajnos, ahol a buszokon simán 10 20 férfi átmegy egy egyedül utazó nőn.. Ne legyen igzam,mert rossz világ fog jönni a magyar nőkre akik nem erre szocializálodtak az Indiai kulturára.

2018. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
8, Ezt (én személy szerint) nem igazán veszem észre... Jó, nem zárom ki, hogy létezzen ilyen ember, de ezt egy általános jelenségként írod le. Holott ez nagyon ritka... És nem az első kerületben lakom, én is látok néha orkokat, de egyáltalán nem jellemző ez a mentalitás
2018. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!