Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális nem, hogy anyámékn...

Az normális nem, hogy anyáméknak egy fillért se adok a fizetésemből? :D

Figyelt kérdés
Még pár napja akart kölcsönkérni tőlem pénzt nagyobb összegben, aztán nemet mondtam neki kapásból, mert senkinek se fogok kölcsönadni, erre megsértődött, és az volt a reakciója, hogy haza se gyere, erre én:úgy nézek én ki, mint aki visszamenne látogatóba olyan helyre, ahol sose szeretett igazán lakni, hát óriási tévedésben vagy drágalátos édesanyám!
2018. okt. 18. 08:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát ennyiből aztán kvára kiderül...

“úgy nézek én ki, mint aki visszamenne látogatóba olyan helyre, ahol sose szeretett igazán lakni, hát óriási tévedésben vagy drágalátos édesanyám!”

Ezt mire alapozod? Mit tett veled anyád? Jó lenne tudni, hogy véleményt tudjunk alkotni.

2018. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Eléggé érthetetlenül fogalmazol, nem ártana rendesen leírni, mit akarsz kérdezni!


Alapesetben két dolog lehetséges:

1. Ha velük élsz, akkor a saját költségeidet illik fizeni (a rezsi rád esö része - össz rezsi osztva a családtagok számával, és ebböl egy rész a tied), illetve kajára pluszban befizetni.

2. Nem élsz ott, hanem önállóan valamerre - ekkor semmit nem kell fizetned.

2018. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Apámat legalább 7-8 férfival csalta meg, plusz nem egyszer ütött meg gyerekkoromban,amit vissza is kapott utána a sorstól, mert nem sokkal később több családtagja is meghalt. Ja meg szektás, jár a hitgyülibe, és azt akarta, hogy adjak neki 50 ezret, mert a gyülekezetbe vannak tartozásaik, oldja meg saját maga, ő is dolgozik, pofátlanság ennyit kérni.
2018. okt. 18. 08:32
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, külön élek tőlük 2 hónapja,Pestre költöztem fel vidékről egyik napról a másikra.
2018. okt. 18. 08:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne járj haza. Probléma megoldva.
2018. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha úgy véled, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Az, hogy nem adsz neki pénzt, a saját döntésed. Akkor adj neki, ha éhen akar halni, vagy jelzálog van a házon.
2018. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben igen, normális! Én sem adnék, ha ilyen lenne a helyzet!
2018. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne adj, de túl kell tenned magad ezen érzem a kérdésen ezt a hihi most nekem is van pénzem te úgy bántál velem mint a szarral most én is úgy fogok. Nyilván megérdemli, de ne élj a múltban
2018. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Tehát csak két hónapja vagy külön. Amíg otthon laktál, addig beleszálltál a költségekbe vagy eltartott voltál évekig?
2018. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

A Hit gyülekezet rengeteg családot rombolt már szét! Ez egy legalizált maffia!

Írd meg anyádnak egy szép levélben, hogy mi a véleményed, milyen emlékeid vannak gyerekkorodból, írd ki magadból az összes sérelmet, hogy ő is képben legyen, miért utasítod el.

Küld el neki azzal, hogy ha majd ő anyaként fog veled viselkedni, te is a gyerekeként. De amíg ilyen agymosott és nem néz magába, a múltba, addig nincs miről beszélni.

2018. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!