Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez nagyon nagy...

Szerintetek ez nagyon nagy probléma?

Figyelt kérdés

Nem dolgozok,már nagyon régota,illetve azért voltak munkáim,de nem fix munka. Nincs se jogsim,se szakmám,se semmi.

Több száz interjú van a hátam mögött, jelentkeztem gyárba, gyorsétterembe, ingatlanosnak, betanitott munkákra de 0 sikerrel.

Interju után nem hivnak vissza, interju közben szorongok félek, izgulok, megakarok felelni hogy felvegyenek. Aztán ezt észreveszik a hresek. Ráadásul raccsolok is.

És akkor nem engem választanak. Kudarcok, sikertelenség, kiskoromtol kezdve.

Szuleim sose tanitottak semmire., nem törödtek velem. És akkor most itthon ulok elég sok ideje , .. szuleim meg kiakarnak rakni meh sttb, mondtam nekik nem rajtam mulik a munka. Ha nem vesznek fel nem tudok mit csinálni. Végzettségem nincsen sajnos.

21 /F


2018. okt. 18. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem szerzel végzettséget? Vagy járj el logopédushoz, az legalább segíthet a raccsolásdon. Ha javul a beszédhibád, akkor talán nő az önbizalmad is.
2018. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szia én is raccsolok és érettségim van most csinálok egy okj-t 21éves vagyok és, már 2éve dolgozom telefonos operátorként. Szóval fel a fejjel nem minden a raccsolás 6órában folyamatosan ügyfelekkel beszélek, és nem zavaró sőt mivel beszédhibás vagyok talán jobban is tudok teljesíteni mert odafigyelnek amit mondok és nem kell többször elmondani. A lényeg hogy ne idegeskedj rajta mert az nem segít. Biztosan találsz munkát. :)
2018. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert nagyon nehezen megy a tanulás, és nem olcso egy tanfolyam.
2018. okt. 18. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami végzettséget szerezz, akàr munkaügyi központon keresztül, mert nulla végzettséggel pokoli évek vàrnak ràd.

Meg feltételezem, hogy pàrkapcsolatot is akarsz, na most munkanélküliként elég nagy hàtrànnyal indulsz.

2018. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedelemben emberhiány van. Nem hiszem el, hogy sehova sem vesznek fel. Ha budapesti vagy, akkor pl az Ikea folyamatosan keres embert.
2018. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Végezz el mondjuk egy személy és vagyonőr tanfolyamot (csak egy példa), a munkaügyi tàmogatja, ha regisztràlva vagy persze, s arra az időre keresetpótló juttatàst is kapsz, biztonsàgi ôrt pedig mindig keresnek.

(Én mondjuk csak azért csinàltam meg, mert érdekelt/érdekel, 34 éves nő létemre, de màs végzettségem is van.)

2018. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Két OKJ ingyen van.
2018. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azzal se vagy képben, milyen ingyenes lehetőségeid vannak, akkor nagyon jogos szüleid reakciója, mert nem tettél meg mindent (azaz inkább semmit se tettél) . Alap dolgoknak sem néztél még utána... Innentől kezdve szerintem minden csak kifogás, tipikus, mindenről más tehet, te csak szenvedő áldozata vagy a rendszernek, mi...? Kapd össze magad, végezz el egy tanfolyamot, nézz kicsit magadba mások hibáztatása helyett és idővel megtalálod a helyed a világban. Amíg viszont az ánuszodban tartod a fejed, fogadd, hogy csak ennyi jár.
2018. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a lakhelyeden nem talalsz munkat akkor koltozz el amig nem tudsz felre rakni es/v sukit csinalni.

Pl Gyor Moson Sopronban van az Autoliv. Oda minden hulyet is felvesznek.

2018. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Két OKJ ingyenes, 25 éves korodig nappali tagozaton is. Szerintem valamilyen szakmával könnyebb lesz a következő negyven éved, mintha ez a béklyó örökre megmarad.

Kezdj valamiféle önfejlesztésbe, könyvekkel, internetes tanácsokat követve, motivációs videókat nézve, ismerősökkel beszélgetve, tanácsot kérve, vagy bárhogyan máshogy, hogy a szorongásod csökkenjen, jobban felvegyenek. A raccsolás önmagában a legtöbb állásnál nem hiszem, hogy hátrányt jelent, úgyhogy ne könyveld el magad emiatt "eladhatatlannak".


Lehet azt mondani, hogy nem rajtad múlik, de akkor kin? És akkor mi a terved a jövőre nézve? Fiatal vagy 21 évesen, ez igaz, de tényleg nem ülhetsz örökre a szüleid nyakán. Ha pedig nem teszel valamit, nem is fog változni semmi 1-2-5-10 év múlva sem.

2018. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!