Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért aggódik anyám a kutyám...

Miért aggódik anyám a kutyám miatt, amikor nem is nála van, lehet mégis kedveli a mostohaanyám?

Figyelt kérdés

Anyám, amióta tudja, hogy kistesóm születik apai részről csak azt bírja mondani, hogy a kutyámat ki fogják tenni. Többször kérdezte, tudom-e, hogy amikor megszületik a kisbaba, akkor nem maradhat a kutyám a lakásban. Eddig nem érdekelte se a kutya, se a kisbaba születése. Azt tudom apám új nőjét nem bírja, de már rég elváltak és apámnak voltak más női is.

Miért jön most folyton a kutyámmal?


2018. okt. 21. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Szeretné, ha megutálnád őket.
2018. okt. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Elsőnél a pont,elvált anyukák utálják ha a gyerek szereti apát és jol is érzi magát az uj nővel ők meg rághatjak a kefét maximum--
2018. okt. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
92%

Ebben az esetben sajnos tényleg az lehet, hogy anyukád megpróbál téged eltávolítani, elvadítania az édesapádtól és annak barátnőjétől, mert érzi, hogy szereted őket.

A legtisztább az lenne, ha megkérdeznéd édesapádat, hogy mik lesznek a változások a kicsi születése után. Esetleg külön a kutyára is rákérdezhetsz de első körben inkább ne mondd nekik, hogy anyukád ezzel piszkál, felesleges lenne csatározást kirobbantani.

Nekem például a gyerekek születése előtt is voltak kutyáim és macskáim, mindig tisztán voltak tartva, oltásokkal és minden egyébbel is ellátva, eszembe nem jutott volna kitenni őket csak mert gyermekem lesz.

2018. okt. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
A másodiknak igaza van, az elvált nők mindig csak a bosszút forralják a volt férjük ellen, főleg ha az újranősült és próbálják tiltani, ellene hangolni a gyereket, ahogy csak lehet.
2018. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!