Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kezeljem azt a helyzetet,...

Hogy kezeljem azt a helyzetet, hogy apám új párja a leendő egyetemi tanárom (is lehet)?

Figyelt kérdés

Apám elvált anyámtól és most van egy új barátnője, akit társkeresőn ismert meg elvileg. Így reális is az a 200 km, amekkora távolság van a két város között (én annyival arébb élek és tanulok). Nem tudom, hogy mennyire probléma, de jövőre az egyik tantárgyból pont őt szerettem volna gyakorlatvezetőmnek, meg simán vizsgáztathat is. Szingli volt sokáig, rettentően okos, arra gondoltam, lehet hogy a vele való ismertsége még kamatoztatni is tudnám, pl. erről-arról el lehetne vele beszélgetni ebben a témában, mert valahol kollégák leszünk a jövőben.


Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Egy egyetemi eseményen nemrég még mellettem is ült (persze akkor még nem ismertem) és most nem igazán tudom hova tenni, hogy "családtag" lett.



2018. okt. 22. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Vele beszéltél erről? Mert kellene.
2018. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Figyu amíg apád nem mutatja be konkrétan neked, addig "ne ismerd" csak mint tanárodat.
2018. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kivel? Apámmal vagy a nővel?
2018. okt. 22. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet ilyet csinálni, a munkát is elveszítheti ha kiderül ez. Jobb lenne váltanod mert baj lesz belőle
2018. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ajaj, mi van? Mert apam összejött az egyetemről egy tanárral ahova járok, most miért is kellene otthagynom a sulit ez miatt? Több gyereket is ismerek, akinek a tulajdon anyja/apja (olyat is akinek mindkettő) itt tanít, de amit senkinek nem kellett koccolnia, csak nemes egyszerűséggel nem tanithatja, pláne nem vizsgaztathatja etikai okok miatt nyilván...
2018. okt. 23. 01:49
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
amit lehet, nála vennék fel és ötöst adna.
2018. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!